Malatya

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Turan, Büyükşehir Belediye Başkanı Gürkan'ı ziyaret etti Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Turan, Büyükşehir Belediye Başkanı Gürkan’ı ziyaret etti
Rektör Karabulut: Kıbrıslı kardeşlerimizle aynı coşkuyu yaşıyoruz Rektör Karabulut: Kıbrıslı kardeşlerimizle aynı coşkuyu yaşıyoruz
Tarihi Kentler Birliği Malatya Bölge Toplantısının Açılışı Yapıldı Tarihi Kentler Birliği Malatya Bölge Toplantısının Açılışı Yapıldı
Battalgazi Belediye Spor'da yeni yönetim ilk toplantısını gerçekleştirdi Battalgazi Belediye Spor'da yeni yönetim ilk toplantısını gerçekleştirdi
'Hedefimiz Yeşilyurt'u Turizm Merkezine Dönüştürmek' 'Hedefimiz; Yeşilyurt’u Turizm Merkezine Dönüştürmek'
Yaş Kayısı Yeme Yarışması sonuçlandı Yaş Kayısı Yeme Yarışması sonuçlandı
Başkan Gürkan,Belarus heyetini kabul etti Başkan Gürkan,Belarus heyetini kabul etti
Başkan Güder,Gülle ve Disk atmada 2 altın madalya alan Batı'yı kutladı Başkan Güder,Gülle ve Disk atmada 2 altın madalya alan Batı'yı kutladı
Fendoğlu'dan Malatya ve Elazığ için ortak soru önergesi Fendoğlu'dan Malatya ve Elazığ için ortak soru önergesi
Protokolde kriz yaşandı Protokolde kriz yaşandı
Malatya'da Rafet El Roman Rüzgârı esti Malatya’da Rafet El Roman Rüzgârı esti
'Yaşlılarımız Toplumsal Hayatımızın En Kıymetli Hazineleridir' “Yaşlılarımız Toplumsal Hayatımızın En Kıymetli Hazineleridir”
'Enerji Yatırımlarında da Örnek Olacağız' “Enerji Yatırımlarında da Örnek Olacağız”
Battalgazi Belediye Meclisi olağanüstü toplandı Battalgazi Belediye Meclisi olağanüstü toplandı
Gürkan'la Malatya'nın  gücü büyüyor Gürkan'la Malatya'nın gücü büyüyor
Başkan Uludağ'dan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Mesajı Başkan Uludağ'dan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Mesajı
MESOB'dan esnaflara ve vatandaşlara bayrak MESOB’dan esnaflara ve vatandaşlara bayrak
Tavşan Tepe Mevkiinde Yangın Tavşan Tepe Mevkiinde Yangın
MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı
Millet, Şerefi, Onuru, Bağımsızlığı, Ezanı, Bayrağı ve Vatanı İçin Mücadele Eden Kahramanları Asla Unutamaz Millet, Şerefi, Onuru, Bağımsızlığı, Ezanı, Bayrağı ve Vatanı İçin Mücadele Eden Kahramanları Asla Unutamaz
Malatya Haberleri

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Turan, Büyükşehir Belediye Başkanı Gürkan’ı ziyaret etti

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turan beraberindeki heyet ile birlikte Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı makamında ziyaret ederek Belediye çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Rektör Karabulut: Kıbrıslı kardeşlerimizle aynı coşkuyu yaşıyoruz

Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aysun BAY Karabulut, Kıbrıs Barış Harekâtının 45. Yıldönümü nedeniyle yayınladığı mesajında, “Türkiye; 20 Temmuz 1974’te Kıbrıs Barış Harekâtı ile Kıbrıs Türk Halkı’nın varolma mücadelesini desteklemiş, tarihsel hak ve sorumluluklarını yerine getirmiş, getirmeye de devam edecektir” dedi.

Tarihi Kentler Birliği Malatya Bölge Toplantısının Açılışı Yapıldı

GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ VE KARDEŞLİK DESTANI MALATYA’DA YAZILIYOR

Battalgazi Belediye Spor'da yeni yönetim ilk toplantısını gerçekleştirdi

Battalgazi Belediye Spor, yaptığı olağanüstü genel kurul sonrası ilk yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda, Battalgazi Belediye Spor yönetimi görev dağılımı yaparak, yeni sezon hazırlıklarına başladı.

'Hedefimiz; Yeşilyurt’u Turizm Merkezine Dönüştürmek'

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Yeşilyurt’un tarihi ve kültürel geçmişine uygun olarak restore edilen Yeşilyurt Konaklarındaki çalışmalar hakkında Tarihi Kentler Birliği Danışma Kurulu Başkanı ve Çekül Vakfı Genel Başkanı Prof. Dr. Metin Sözen’e bilgiler paylaştı.

Yaş Kayısı Yeme Yarışması sonuçlandı

Kayısı Festivali ikinci gününde “Yaş Kayısı Yeme” yarışması gerçekleştirildi. Yarışmacıların kıran kırana yarıştığı yarışmada, 3 dakika içinde 1 kilo 20 gram kayısı yiyen Yusuf Bozdoğan Birinci oldu.

Başkan Gürkan,Belarus heyetini kabul etti

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Belarus’un Shuchin Belediye Başkan Yardımcıları Alıakseı Sadovskı ve Sıareheı Vasılyev ve beraberindeki heyeti kabul etti.

Başkan Güder,Gülle ve Disk atmada 2 altın madalya alan Batı'yı kutladı

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, 15 Temmuz Engelliler Atletizm Şampiyonası’nda gülle ve disk atma alanında Türkiye birincisi olan Fatih Batı’yı tebrik etti. Şampiyona ile ilgili Başkan Güder’e bilgiler veren Batı, amacının milli formayı giymek ve özel gereksinimli bireyleri spora teşvik etmek olduğunu söyledi.

Fendoğlu'dan Malatya ve Elazığ için ortak soru önergesi

MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu Elazığ'da faaliyet gösteren Çimento Fabrikasını ve Battalgazi İlçesi Bulgurlu Mahallesi 5403 Ada 1 Nolu parselde özel sektör firması tarafından yapılması planlanan Hazır Beton Santralini TBMM gündemine taşıdı.

Protokolde kriz yaşandı

23. Uluslararası Malatya Kültür, Sanat Etkinlikleri ve Kayısı Festivali fuar açılışı programında protokolde kriz yaşandı.

Malatya’da Rafet El Roman Rüzgârı esti

Malatya Valiliği ve Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen 23. Uluslararası Malatya Kültür Sanat Etkinlikleri ve Kayısı Festivali etkinlikleri kapsamında Mişmişpark Fuar alanında bir dizi etkinlik gerçekleştiriliyor

“Yaşlılarımız Toplumsal Hayatımızın En Kıymetli Hazineleridir”

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “Deneyim ve tecrübelerinden her daim yararlandığımız, örf, adet, kültür ve değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan yaşlılarımız toplumsal hayatımızın en kıymetli hazineleridir.” dedi.

“Enerji Yatırımlarında da Örnek Olacağız”

Yeşilyurt’un üç ayrı noktasına Güneş Enerji Santrali kuracaklarını söyleyen Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “Enerji maliyetlerimizi düşürmenin yanı sıra yenilebilir enerjiden istifade edebilmek amacıyla Güneş Enerji Santrali yatırımlarına hız verdik. Yeşilyurt’umuzun enerji potansiyelini katma değere çevirip, hem ekonomiye hem de çevrenin korunmasına katkı sunmayı hedefliyoruz.” diye konuştu.

Battalgazi Belediye Meclisi olağanüstü toplandı

Battalgazi Belediye Meclisi, Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder’in başkanlığında olağanüstü toplandı. Toplantıda, gündem ile ilgili maddeler görüşülerek karara bağlandı.

Gürkan'la Malatya'nın gücü büyüyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen 23. Uluslararası Malatya Kültür Sanat Etkinlikleri Kayısı Festivaline yoğun ilgi festivale damgasını vurdu.

Başkan Uludağ'dan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Mesajı

Bilal Uludağ 15 temmuz milli irade ocakları genel başkanı

Toplam 6444 haber.