Başkan Dağ’dan Barış Pınarı Harekâtına Tam Destek

Başkan Dağ’dan Barış Pınarı Harekâtına Tam Destek

Başkan Dağ'dan Barış Pınarı Harekâtına Tam Destek
Malatya
Başkan Dağ’dan Barış Pınarı Harekâtına Tam Destek

Haber Editörü: Malatya Cadde

Anadolu Basın Birliği Malatya Şube Başkanı Zeki Dağ, Barış Pınarı Harekatına tam destek açıklamasında bulundu. Anadolu Basın Birliği Malatya Şube Başkanı Zeki Dağ’ın Açıklaması Şöyle.

Başkan Dağ, Harekatın, Türkiye'ye yönelik terör gruplarının tehditlerini ortadan kaldırmak, mültecileri güvenli bölgeye yerleştirmek ve Suriye ile bölge barışına katkı sağlamak amacı taşıdığını aktaran Dağ, bu harekatın Suriye toprağını işgal için başlatılmadığına işaret etti. Sınır güvenliğimizi ve sürüyeli kardeşlerimizin yeniden kendi Ülkelerine dönmesi içindir. Türkiye Cumhuriyetinin asla kimsenin bir karış toprağında gözü yoktur zaten olmaz ve biz Ülke olarak büyük bir ülkeyiz.

ABD'nin, bölgeden çekmedikçe, askerlerini çekmiş sayılmayacağını belirten Başkan Dağ, Bu yöndeki oyalamalara da itibar edilmemesi gerektiğini vurguladı. Türk Ordusu’na sonsuz güven duyuyor, Mehmetçiğimizin sağ salim yurdumuza dönmesini temenni ediyorum dedi. Harekâtın sadece ülkemizin güvenliği için değil bölge ve dünya barışına da önemli katkılar sağlayacağına inanıyorum. Allah Mehmetçiklerimizin yar ve yardımcısı olsun açıklamalarında bulundu.
Zeki DAĞ
Anadolu Basın Birliği 
Malatya Şube Başkanı
 

Bülten Son Güncelleme: 11 Ekim 2019 10:18

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

BUNLARA DA BAKIN