ABYB’den Emşav'a Ziyaret

ABYB’den Emşav'a Ziyaret

ABYB'den Emşav'a Ziyaret
Malatya
ABYB’den Emşav'a Ziyaret

Haber Editörü: Malatya Cadde

Anadolu Basın Yayın Birliği  (ABYB) Malatya Şube Başkanı Filiz Yavuzkurt ve  Yönetim Kurulu  Üyeleri Emşav Vakfı Malatya Şube Başkanlığını ziyaret etti.
Sıcak bir sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette ,  Abyb Malatya Şubesi Yönetim Kurulu üyelerinin her zaman en büyük destekçilerinden biri olduğunu belirten EMŞAV Malatya Şube Başkanı Sıddık Selçuk,’’ ziyaretiniz bizi çok memnun etti. Samimi ve içten duygularla bize göstermiş olduğunuz  ilgi ve alakadan dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz” şeklinde konuştu.
 “Bu vatanı vatan yapan ve dünyada eşi benzeri olmayan zaferlere taşıyan şehitlerimiz ve aileleri için ne yapsak azdır” diyen Başkan Yavuzkurt"Şehitlerimiz bizim için önemli. Onlar için ne yapsak azdır. Ülkemizin geleceği, devletimizin bekası, vatanımızı müdafaası, bayrağımızın hür ve özgür şekilde dalgalanması için aziz bedenlerini feda eden kahraman şehitlerimizin olmasaydı bizler bu vatan topraklarında huzur içersin de olamazdık. Bu ziyaret vesileyle şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyor, hayırla yad ediyorum.” şeklinde konuştu.
 

Bülten Son Güncelleme: 11 Ekim 2019 09:03

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

BUNLARA DA BAKIN