Sacda Akçadağ Kömbesi Yapımı…

Fırat Kalkınma Ajansında Uzman olarak görev yapan Taner Önal , Şehrin İyileri adlı Youtube kanalında Malatya'yı tanıtmaya devam ediyor.

PAYLAŞ
Youtube Kanalı VİDEO

Fırat Kalkınma Ajansında Uzman olarak görev yapan Taner Önal , Şehrin İyileri adlı Youtube kanalında Malatya’yı tanıtmaya devam ediyor.
Bu Videoda Akçadağ  İlçesinin Yalınbudak mahallesinde, bir aileye misafir olarak Sacda Akçadağ Kömbesinin yapımının tanıtımını gerçekleştiren Önal, Video kanalında Dut Pekmezinin yapılışı,  Bumbar, Analı Kızlı gibi bir çok video çekimi yaptı. 
Youtube video kanalına yeni video yükleyen ve Malatya’lılar tarafından en çok sevilen yemekler arasında yerini alan meşhur Akçadağ kömbesinin yapımını Yalınbudak mahallesinde bir eve konuk olarak baştan sona sacda kömbe yapımını tüm Türkiye’ye göstermiş oldu.
Bir Malatya sevdalısı olan Taner Önal’ın Şehrin İyileri yotutube kanalı linkini sizlerle paylaşıyoruz. Ve diliyoruz ki tüm Malatya’lılar kanala abone olmakla birlikte Malatya’nın tanıtımına katkı sunacak videoları sayfalarında gruplarında paylaşacaklardır.

https://www.youtube.com/channel/UCzt1KS6cTNJIfLn41sdd_PQ
 

Bülten

Malatya Cadde

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN