Büyükşehir Belediyesinden Esnaf Ve Vatandaşlara Türk Bayrağı

Büyükşehir Belediyesinden Esnaf Ve Vatandaşlara Türk Bayrağı

Büyükşehir Belediyesinden Esnaf Ve Vatandaşlara Türk Bayrağı
Malatya
Büyükşehir Belediyesinden Esnaf Ve Vatandaşlara Türk Bayrağı

Haber Editörü: Malatya Cadde

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından, Fırat’ın Doğusuna yönelik düzenlenen Barış Pınarı Harekatı nedeniyle vatandaşlara Türk Bayrağı dağıtıldı.

Malatya Sivil Toplum Platformu tarafından 11 Ekim Cuma günü saat 13.00’de Soykan Meydanında düzenlenen Barış Pınarı Harekatına destek mitingi sonrasında Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Selim Pilten ile Genel Sekreter Cemal Nogay tarafından vatandaş ve esnaflara Türk Bayrakları dağıtıldı.

Düzenlenen Miting sırasında bir konuşma yapan Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Selim Pilten, Ülkemizin birliğine, beraberliğine göz dikmiş olan hain terör örgütlerini sınırlarımızdan temizlemek, bölgeye barış ve huzur getirmek amacıyla Barış Pınarı harekatının düzenlendiğini söyledi.

Pilten, “Başkomutanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın emri ile başlayan Barış Pınarı Harekâtına katılan tüm ordu mensuplarımızın Allah yar ve yardımcısı olsun.” dedi.  

Büyükşehir Başkan Vekili Pilten, “Ülkemiz üzerinde karanlık emelleri olan tüm kan emicilere buradan sesleniyoruz: Bu devlet var oldukça bu millet size fırsat vermeyecek, sizleri kendi kanınızda boğacaktır. Allah’a şükür milletimiz ve ülkemiz bu kudrete, bu güce sahiptir.

Biz bugün burada tüm Malatyalılar olarak Fırat’ın doğusunda devam eden Barış Pınarı harekâtında Sayın Başkomutanımızın ve Ordumuzun yanında olduğumuzu belirtmek ve canları pahasına bu operasyonu göğüsleyen kahraman askerlerimizin duygularına ortak olma adına herkesi şanlı bayrağımızı asmaya davet ediyoruz. 

Hak bildiğimiz yolda millet olarak mazlumların umudu zalimlerin korkusu olmaya devam edeceğiz. Harekât kapsamında şu ana kadar şehit düşen askerimize ve vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum.

Allah’ım, ÜMMET ve MİLLET derdi ile dertlenip, yollara düşen KAHRAMAN ORDUMUZU sen muzaffer eyle.” şeklinde konuştu.

Bülten Son Güncelleme: 11 Ekim 2019 19:17

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

BUNLARA DA BAKIN