Başkan Güder, Canlı Hayvan Pazarı’nda Vatandaşlarla Bir Araya Geldi

BAŞKAN GÜDER, “ÜRETİCİLERE SAHİP ÇIKARKEN, TÜKETİCİLERİN HAKLARINI DA KORUMAMIZ LAZIM”

Başkan Güder, Canlı Hayvan Pazarı'nda Vatandaşlarla Bir Araya Geldi
İlçe Haberleri
BAŞKAN GÜDER, “ÜRETİCİLERE SAHİP ÇIKARKEN, TÜKETİCİLERİN HAKLARINI DA KORUMAMIZ LAZIM”

Haber Editörü: Malatya Cadde

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Kurban Bayramı öncesi Malatya Canlı Hayvan Pazarı’nda üreticilerin sorunlarını yerinde dinledi. Başkan Güder, “Üreticilere sahip çıkarken, tüketicilerin haklarını da korumamız lazım” dedi.

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, beraberinde Malatya Canlı Hayvan Pazarı Dernek Başkanı Ramazan Kırma, Malatya Süt Üreticileri Birliği Başkanı Aziz Kurtoğlu ve Battalgazi Belediye Meclis Üyeleri Burak Sürmeli, Abuzer Altun ile birlikte Kurban Bayramı öncesi Malatya Canlı Hayvan Pazarı’nda üretici esnaflarla bir araya geldi. Burada üreticilerin sorunlarını dinleyen Başkan Güder, üreticilerle bir süre sohbet etti. Burada konuşan Malatya Canlı Hayvan Pazarı Dernek Başkanı Ramazan Kırma, “Battalgazi Belediye Başkanı Sayın Osman Güder aramızdalar ve pazarımızı ziyaret ettiler. Eksiklikler ve aksaklıklar ile ilgili bilgi alışverişinde bulunduk. Esnaflarımızı ziyaret ettiler. Buradan huzurlarınızda kendisine hoş geldiniz diyorum, nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi. 

Malatya Süt Üreticileri Birliği Başkanı Aziz Kurtoğlu ise, Başkan Güder’in halkın içerisinde bir başkan olduğunu belirterek, “Battalgazi Belediye Başkanımız Osman Güder özellikle üreticilerin sorunlarını bizzat yerinde dinlemek için pazarımızı ziyarete gelmişlerdir. Tabi sayın başkanımızın kendisi de bizzat üretici olduğu için, halkla iç içedir. Seçildiği günden beri halkın içerisinden hiç ayrılmadı. Halkın adamıdır kendisi. Bundan sonrada öyle devam edeceğine inancımız tamdır. Başkanımıza bu ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu. 
 

Bülten Son Güncelleme: 09 Ağustos 2019 15:29

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

BUNLARA DA BAKIN