Başkan Avşar'dan Şehidimize Taziye Mesajı

MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar

Başkan Avşar'dan Şehidimize Taziye Mesajı
Malatya
MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar

Haber Editörü: Said Yalçın

Mardin'in Ömerli ilçesi Harmankaya ve Kömürlü köylerinde teröristlerle çıkan çatışmada şehit  düşen Mardin Özel Harekat şube Müdürü Tufan Kansuva için MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar bir yazılı açıklama yaparak taziye mesajı yayınladı.

 

 MHP Malatya İl Başkanı Avşar taziye mesajında; 

"Özel Hareket Şube Müdürü  4. Sınıf Emniyet Müdürü Tufan Kansuva,Mardin ili Ömerli ilçesi Harmankaya ve Kömürlü köylerinde JÖH ve PÖH  ortak operasyonunda bölücü terör örgütü mensuplarıyla çıkan çatışma sonucu yaralanmış, kaldırıldığı Mardin Devlet Hastanesinde kurtarılamayarak şehit olmuştur.Şehidimize Allah’tan rahmet ailesine ve Emniyet mensubu yetkililerine ve Özel hareket mensubu tüm arkadaşlarına sabırlar diliyorum.”dedi.

Başkan Avşar taziye mesajına , “Şehit” cennetlik olduğuna şâhitlik edilen kişi demektir. Allah yolunda öldürülen müminlerin ruhunu Allah-u Teâlâ’ya yükseltmek için birçok melekler hazır olur ve onun Allah yolunda öldürüldüğüne şâhitlikte bulunurlar.”Şehidimize Allah'tan rahmet, acılı ailesine ve teşkilatımıza başsağlığı ve sabırlar diliyorum."dedi.

Bülten Son Güncelleme: 08 Eylül 2019 00:22

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

BUNLARA DA BAKIN