DÜNYA DEĞİŞİM AKADEMİSİ DÜNYADA BİR İLKE İMZA ARTIYOR!


 

Çok kısa zamanda bir çok yerde merkez açan kurum. Dünyada bir ilke imza atıyor. Bu başarısından dolayı Dünya Değişim Akademisi Uzmanlarını kutlar. Çalışmalarında başarılar dileriz. Kurumdan biraz bahsetmek isterim.

Dünyanın değişimindeköklü bir dönüm noktası olacak Dünya Değişim Akademisi,100. merkezini pazar günüSapanca’daaçtı.100. merkez kutlamaları, cennet doğası ile ünlü,Sakarya’nın Sapanca ilçesinde gerçekleşti.Türkiye’denABD,Japonya,Arjantin, Kanada,Çek Cumhuriyeti, Almanya, New York, Las Vegas, Lozan, Paris, Roma, Cenevre, Dubai’ye  kadar dünyanın bütün ülkelerinde/büyük kentlerinde açılmakta olan kurum, dünya geleceğinde anahtar bir rol almaya hazırlanıyor.

 

Ekolojik dengelerin değiştiği; küresel ısınma, iklim farklılaşması, artan depremler ve toplumsal krizlerle yüzleşilen günümüz dünyasında, köklü bir değişimi hedef alan Dünya Değişim Akademisi, çözümü insanın değişimi üzerine kuruyor. “Kendini değiştir dünyan değişsin, dünyanı değiştir dünya değişsin” gerçeğine yoğunlaşarak, bireyin kendine, toplumlara vetüm eko-sistem içindeki sorumluluğuna dikkat çekiliyor. Bu nedenle de 100. merkezinaçılışı, bir doğa cenneti olanİstanbul’a komşu Sapanca’da gerçekleşti.

 

Kurumun tam donanımlı Değişim Uzmanları, “daha yaşanılası bir dünya, dost doğa, sağlıklı yaşam, yapıcı iletişimler ve gerçekleşen hayaller için”herkesi Sapanca’ya ve tüm dünyadaki merkezlere davet ediyorlar.Amaç farkındalıkla değişmek:“Değişimin temelinde farkındalık var. Farkındalık ve bilinçlilik değişime neden olacak…” (Değişim Nedir Ve Nasıl Gerçekleşir? kitabından.)

 

Dünya Değişim Akademilerinde değişim nefesle başlıyor. Yapılan Değişim çalışmaları arasında nefes, biyoenerji, vücut çalıştırma teknikleri, konsantrasyon, derin gevşeme çalışmaları var.Stres Yönetimi, Öfkeyi Dönüştürme, Korkuyu Aşma, Depresyondan Özgürleşme, Kıskançlık Kontrolü, Başarı, Kendini İfade Etme, İlişki Sanatı gibi arayışlarınıza uygun pek çok etkili program sunuluyor. Ayrıca bireysel ihtiyaçlara yönelik programlar, kurumun deneyimli Değişim Uzmanları’nca oluşturuluyor.

 

Değişim için kararlı olanların ilk adresi olacak Dünya Değişim Akademisi,   motive eden Uzmanları, zengin pratik ve teorik sunumları ile Sakarya-Sapanca’da da hizmet verecek. “Yaşasın değişim!” diyerek, içinizdeki samimi değişim ateşini yakabilir, daha aydınlık, mutlu, anlamlı yarınlara adım atabilirsiniz. 

 

sirvanyucel@hotmail.com

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
15Oca

Ermişlik

07Oca

Evet

16Ara

Stres Artışı

11Ara
02Ara

Disipline Etmek