Yaz okulları Voleybol antrenmanlarına büyük ilgi

Malatya Genclik Spor il Müdürlüğü bünyesinde devam eden Yaz okulları bünyesindeki Voleybol okuluna ilginin fazla olduğu gözden kaçmadı.

PAYLAŞ

Malatya Genclik Spor il Müdürlüğü Bünyesinde devam eden Yaz okulları bünyesindeki  Voleybol okuluna ilginin fazla olduğu gözden kaçmadı.

Türkiyenin Voleyboldeki başarısı Filenin sultanlarinin başarisı Malatyada Bayanlar kategorisinde kendisini gösterdi. genç Kızların yoğun ilgisi ve Pandemiden uzaklaşmanında verdigi heyecanla hocalarınin söylediklerini harfiyen yerine getirdikleri gözden kaçmadı.Gençlerin Voleybol sevgisi ve Voleybolcu olma heyecan ve cabaları  antrenmanlarindaki çalısma ve istekleri dikkatten kaçmadi.

Konuyla ilgili görüşünü aldığımız Muhammet Çatar hoca son Yıllarda Voleyboldeki başarılarımız bizim çalışmalarımıza yansıyor.her dönem olduğu gibi bu dönemde sporu ve Voleybolü seven  gençlerimizden Voleybilcü olma  kapasitesi olanları seçip onları yarışmacı hale getirmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Genç Voleybolcuların istekli ve arzulu  oluşları bizi mutlu ediyor.Insallah iyi bir çalışma dönemi  geçireceğimize inanıyorum. Sizlerin buraya kadar gelerek calısmalarımızi izlemeniz etkili oluyor. Bize verdiğiniz destek için teşekkür ediyorum dedi.

Bülten

Malatya Cadde

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN