EMEKLİ PERSONELLERDEN BAŞKAN GÜDER’E TEŞEKKÜR

EMEKLİ PERSONELLERDEN BAŞKAN GÜDER’E TEŞEKKÜR

Battalgazi Belediyesi, 19 Haziran Babalar Günü dolayısıyla örnek bir buluşma etkinliğine imza attı. Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, düzenlenen etkinlikte Battalgazi Belediyesi’nde uzun yıllar çalışarak emekli olan personellerle bir araya geldi ve Babalar Günü’nü kutladı.

Youtube Kanalı VİDEO

VİDEOYU PAYLAŞ!

EMEKLİ PERSONELLERDEN BAŞKAN GÜDER’E TEŞEKKÜR
Başkan Güder, yoğun katılımın sağlandığı buluşma programında bir araya gelen emekli personellere, Babalar Günü hediyelerini takdim etti. Duygusal anlar yaşayan emekli personeller, düzenlenen etkinlikten ötürü Başkan Güder’e teşekkürlerini iletti. 
Buluşma etkinliğinde bir konuşma gerçekleştiren emekli personellerden Şenol Karaduman, “Bugün bizleri unutmayan ve bu özel günümüzü kutlayan Battalgazi Belediye Başkanımız Osman Güder’e ve emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum. Bizler buradaki arkadaşlarımızla birlikte yıllarca gece gündüz demeden Battalgazi Belediyesi’nde çalıştık. Emekli olduk ama mesaimiz hala devam ediyor. Belediyecilikte mesai olmaz. Belediye çok farklı bir kurum. Buradaki tüm arkadaşlarımla benimle aynı fikirdedir. Bu güzel günde çok mutlu olduğumuz bir buluşma oldu. İnanın çok duygulandım” şeklinde konuştu. 
Battalgazi Belediyesi’ne uzun yıllar emek veren emekli bir başka emekli personel Sait Yalçın ise, “Çok güzel bir buluşma oldu. Bu buluşmayı bizler için organize eden kıymetli başkanımıza teşekkür ediyorum. Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece baba derdim herhalde. İnsanlar yaşlandıkça biraz duygusallaşıyormuş. Böylesine güzel bir organizasyonda eski arkadaşlarımı gördüğüm zaman bir tuhaf oldum, çok duygulandım. Tarifi imkansız bir an benim için. Çok mutluyum ve aynı zamanda gururluyum” şeklinde konuştu.