Ülkü Ocakları Malatya İl Başkanı Turgay Şengönül Çalışmalarına Tüm Hızıyla Devam Ediyor

1 Temmuz 2021 tarihinde Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım Beyefendinin takdirleri ile Ülkü Ocakları Malatya İl başkanlığına atanan Şengönül

PAYLAŞ
Malatya Cadde Haber - Malatya Cadde

1 Temmuz 2021 tarihinde Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım Beyefendinin takdirleri ile Ülkü Ocakları Malatya İl başkanlığına atanan Şengönül, teşkilatın tüm kademelerinde görev yapmış olmasının getirdiği tecrübesini her geçen gün hissettirip her kesim tarafından saygı ve sevgi görmeye devam ediyor.

"300 KİŞİLİK  GENÇLE ANKARA ÇIKARMASI" 

Malatya gençliğinin yeni Uç beyi Şengönül, yaklaşık 2 yıldır süren  pandemi dolayısıyla kapalı olan okullarımızda, çok kısa bir sürede gençleri Ülkü Ocakları çatısı altında toparlayarak, Ülkü Ocakları Genel Merkezi tarafından 9 Ekim 2021 tarihinde Ankara Spor Salonunda yapılan Türk Gençliği Büyük Kurultayına 300 kişilik gençle katılım sağlamıştır. 

"SEMİNERLER TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR"

Ülkü Ocakları Malatya il başkanlığında seminerlerde tüm hızıyla devam ediyor. Ülkü Ocakları Genel Merkezi Egitim birimi tarafından belirlenen haftalık Seminerler genellikle öğrencilerin okul saati dışında olduğu zamanlarda, hafta sonu ve akşamları yapılıyor. Asena,Üniversite ve Ortaögretim teşkilatları tarafından yapılan seminerler her kesime hitap edip hiçbir boşluk bırakılmıyor.

“GENÇLİĞE VERİLEN ÖNEM” 

Ülkü Ocakları Malatya il başkanı Turgay Şengönül toplum dinamizminin bel kemiği olan gençlerinin talep ve arzularını karşılamak adına Üniversitelerimizde tarihten,sanata,spordan,kodlamaya geniş bir yelpazede topluluklar kurdurtup gençliğin daha verimli yetişmesi için çaba sarfediyor. 
Bunun yanında gençliğe tüm imkanları seferber eden Şengönül ; futsal,voleybol,okçuluk,futbol gibi sporsal faaliyetler yaptırtıp, gençliğin yanlış yerlere savrulmasının önüne geçiyor.Haftalık eğitim seminerleri ile gençliğin kültürel degerlerinin daha fazla farkında olması icin çaba gösteriyor.

“İLİN TÜM ALANLARINA HAKİMİYET”

Şengönül ; "makamda oturup çalışmamak bize yakışmaz, toplumun her ferdine temas edeceğiz" diyerek başladığı yolculugunda verdiği sözün arkasında durup ara vermeksizin her aileye sevgisini gösterip dügün, cenaze gibi özel günlerinde yanlarında bulunuyor.Akademisyeninden,esnafına,işçisinden,memuruna her kişiyi ziyaret edip sorun ve talepleriyle ilgileniyor.

"GENEL MERKEZ VE TBMM ZİYARETİ" 

Ve son olarak geçen hafta 23 Kasım 2021 günü Ankara ziyareti gerçekleştiren Şengönül, burada Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sayın  Ahmet Yiğit Yıldırım ve genel başkan yardımcılarını ziyaret etti. Ardından Gazi Meclisimizde MHP Milletvekili M. Celal Fendoğlu'nu ziyaret eden Başkan Şengönül, MHP Mersin milletvekili Sn. Olcay Kılavuz, MHP Yozgat Milletvekili Sn.İbrahim Ethem Sedef ve MHP Hatay Milletvekilimiz Sn.Lütfi Kaşıkçı ile bir araya gelip kısa bir sohbet gerçekleştirdi. 
Son olarak MHP kurucusu Merhum Başbuğ Alpaslan Türkeş'in kabrini ziyaret eden Başkan Şengönül, ilimize dönerek Ankara programını tamamladı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN