Türk Ocaklarından Şehit ve Gazi derneğine ziyaret

Malatya Türk Ocakları Malatya Şube Başkanı Nadir Günata ve yönetim kurulu, Şehit ve Gazi derneklerine ziyarette bulundu.

PAYLAŞ

Malatya Türk Ocakları Başkanı Nadir Günata ve yönetim kurulu, Şehit ve Gazi derneklerine ziyarette bulundu.

Malatya Türk Ocakları Şube Başkanı Sayın Nadir Günata, Em. Kur Albay H.Yalçın Kartal ve yönetim kurulu üyeleri Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği Malatya Şubesi’ne ziyarette bulundu. 

Ziyarette Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği Malatya Şubesi Başkanı Sayın Mustafa Gözükara, Malatya Türk Ocakları Şube Başkanı Sayın Nadir Günata ile istişareler de bulundu. 

Malatya Türk Ocakları Şube Başkanı Sayın Nadir Günata gazilerin sorunlarını dinleyip notlar aldı. Şehit yakınları ile sohbet etti. 

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği Malatya Şubesi basın yayın biriminden yapılan açıklamaya göre,

 Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği Malatya Şubesi Başkanı Sayın Mustafa Gözükara ve Malatya Türk Ocakları Şube Başkanı Sayın Nadir Günata ulusal ve uluslararası birçok proje için hazırlandıklarını bildirdi.

Bülten

Malatya Cadde

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN