Türk Eğitim Sendikasında Delege seçimleri

Türk Eğitim Sendikası Malatya Şube Başkanlığında harıl harıl bir çalışma mevcut. 16 Ekim Cumartesi günü delege seçimlerine gidecek olan Türk Eğitim Sen. Malatya Şube Başkanlığında

PAYLAŞ
Malatya Cadde Haber - Malatya Cadde

Türk Eğitim Sendikası  Malatya Şube Başkanlığında harıl harıl bir çalışma mevcut. 16 Ekim Cumartesi günü delege seçimlerine gidecek olan Türk Eğitim Sen. Malatya Şube Başkanlığında , mevcut Başkan Çetin Türkyılmaz tekrar aday olurken, yine eğitim camiasından Fatih Lisesi Müdürü Fevzi Şahin'de aday oldu.
Kıyasıya mücadele içinde geçilen delege seçimlerinde ,Türk Eğitim Sen.Malatya Şube Başkanlığından bir açıklama geldi. Açıklamada;
"Türk Eğitim-Sen Seçim Yönetmeliğinin 16 ve 17. maddeleri uyarınca; 7. Olağan Genel Kurul Delege Seçimleri 16 Ekim 2021 Cumartesi günü Merkez İlçe ve Üniversiteler İzzetiye Mahallesi Mücelli Caddesi Gaffarağa Sokak adresindeki Hayrettin Sönmezay İlkokulunda, diğer ilçeler ise İlçe temsilciliklerinin belirleyeceği yerlerde yapılacaktır. Delege Seçimleri saat 08.00’de başlayıp 17.00’de sona erecektir. Delege seçimine katılacak tüm adaylara başarılar dileriz. Yüce Allah birliğimizi ve beraberliğimizi daim etsin!.. Yüce Allah seçimleri ağız tadıyla yapmayı bizlere nasip etsin!. Tüm delege adaylarını en samimi duygularımızla selamlar, seçimin başta Türk Eğitim Sen Malatya Şubesi olmak üzere camiamıza hayırlar getirmesini Cenabı Allah'tan niyaz ederiz. Yüce Allah tüm delege adaylarımızın yâr ve yardımcısı olsun!.. Tüm üyelerimize ilanen duyurulur. "

Türk Eğitim sendikası Malatya Şube Başkanı Çetin Türkyılmaz, "Türk Eğitim Sen Malatya Şubesi Yönetim Kurulu olarak değerli üyelerimizle yaptığımız istişareler sonucunda oluşturduğumuz delege listesidir. Yüce Allah yar ve yardımcımız olsun, yolumuz- bahtımız açık olsun!.. GAYRET BİZDEN TEVFİK ALLAH'TAN!.." ifadelerini kullandı.


 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN