Tüfenkci'nin Cumhuriyet Bayramı mesajı

97. kuruluş yılını büyük bir onurla kutladığımız Cumhuriyetimizin ilanı, tarihimizin en önemli dönüm noktalarından biridir. Sözün millette olduğunun resmiyet kazandığı bu tarihle, Türk halkı bağımsızlığından ve hürriyetinden ödün vermeyeceğini tüm dünyaya ilan etmiştir.

PAYLAŞ

97. kuruluş yılını büyük bir onurla kutladığımız Cumhuriyetimizin ilanı, tarihimizin en önemli dönüm noktalarından biridir. Sözün millette olduğunun resmiyet kazandığı bu tarihle, Türk halkı bağımsızlığından ve hürriyetinden ödün  vermeyeceğini tüm dünyaya ilan etmiştir.

Cumhuriyetimizin 97 yıllık tarihi, milletimizin en zor şartlarda nasıl yeniden ayağa kalkabileceğini gösteren çok önemli bir dönemdir. Aziz milletimiz, Cumhuriyetimizin etrafında kenetlenerek birçok badireyi aşmıştır. Tarih boyunca yardımlaşmanın, dayanışmanın, birlik ve beraberliğin en güzel örneklerini veren milletimiz bugün de Cumhuriyetimizin etrafında kenetlenmeye devam etmektedir.

Cumhuriyetimizi yükseltmek, yüceltmek ve bu emaneti bizden sonraki nesillere en iyi şekilde devretmek en önemli sorumluluğumuzdur. Bu amaçla iktidara geldiğimiz ilk günden bu yana Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ilk günkü heyecanla ve kararlılıkla canla başla çalışıyoruz.  Ülkemizin önüne konulan her türlü engeli, milletimizle birlikte, kararlı bir duruşla aşacağımızı herkes bilmelidir.

Bu vesileyle, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, istiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, eşsiz fedakarlıklarıyla gönüllerimizde ölümsüzleşen bütün şehit ve gazilerimizi rahmetle, şükranla anıyor, milletimizin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyorum.

Bülten

Malatya Cadde

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN