Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliği görevlilerince yapılan çalışmalar

Yeşilyurt İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliği görevlilerince yapılan çalışmalarda

PAYLAŞ
Malatya Cadde Haber - Malatya Cadde

Yeşilyurt İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliği görevlilerince yapılan çalışmalarda; 

Çavuşoğlu mahallesinde meydana gelen Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Bırakma, Yağma (Gasp), Tehdit konusu ile ilgili müşteki A.Ö., alacak verecek meselesi nedeniyle şüpheli 5 şahıs tarafından zorla alıkonulduğunu ve kendisine ait olan aracının anahtarını zorla alındığını beyanla şikâyetçi olmuş, Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliği görevlilerince bahse konu araç müştekiye teslim edilmiş ve adli makamlara sevk edilen B. S. tutuklanmış, diğer şahıslar F. O., C. O., F. U. ve A. T. ise adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştır.

Yavuz Selim Mahallesinde şüphe üzerine durdurulan bir şahıstan 1 adet silah ve 4 adet mermi, bir şahıstan 3.84 gr Kannabinoid ve cam aparat, Gazi Mahallesinde bir şahıstan 0.61 gr Metamfetamin, Melekbaba Mahallesinde bir şahıstan 0.27 gr Metamfetamin ele geçirilmiş tahkikata başlanmıştır.

Özalper mahallesinde bir ikamette meydana gelen iki adet tüfek hırsızlığı ile ilgili olarak olayı gerçekleştiren şahıs ve bahse konu tüfekler ile yakalanarak tahkikata başlanmıştır.

Altınkayısı Bulvarında meydana gelen Ateşli Silahla Kasten Yaralama olayı ile ilgili şüpheli suç aleti silah ile yakalanmış tahkikata başlanmıştır. 

Bostanbaşı Mahallesinde meydana gelen Darp-Kesici Aletle Kasten Yaralama olayının şüphelisi olayda kullanılan kesici aletle ile birlikte yakalanmış tahkikata başlanmıştır.

Karakavak Mahallesinde meydana gelen Kesici Aletle Kasten Yaralama olayının şüphelisi olayda kullanılan kesici aletle ile birlikte yakalanmış tahkikata başlanmıştır.

Yakınca Mahallesinde bir şahsın yapılan GBT sorgusunda Hırsızlık suçundan arandığı tespit edilmiş tahkikata başlanmıştır.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN