Samanlı 'Liderimiz Bahçeli'nin Malatyalı'lara Selamı Var'

Samanlı, ' MHP'ye olan Güven Bizleri Ziyadesiyle Sevindirmektedir'

PAYLAŞ

MHP Battalgazi İlçe Başkanı Mesut Samanlı, MHP’ye olan güvenin yıllar geçtikçe artması, vatandaşların teşkilata olan saygı ve sevgisi karşısında daha çok güç alarak teşkilat olarak daha çok çalışma hissiyatına vardıklarını açıkladı.

Cumhur İttifakı çerçevesinde , seçim çalışmalarının hepsine katılan ve uyumlu bir şekilde MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçelinin, Cumhur İttifakı üzerinde hassasiyetle durulması yönündeki uyarıları tüm mahalle mitinglerinde dile getiren MHP Battalgazi İlçe Başkanı Mesut Samanlı,MHP Seçmeni Cumhur ittifakına bağlılığını göstermiştir, Malatya’da birinci ilçe olarak Battalgazi’nin olması  camia içerisinde sevinç ile karşılandığını dile getirdi.

MHP Battalgazi İlçe Başkanı Samanlı’nın çalışma performansı taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanırken, dedikodu ile uğraş vermeden sadece işine odaklanması, MHP ‘nin Malatya’da uyumlu bir şekilde tüm teşkilatlar canla başla çalışılması sonucu Malatya’da başarı getirdiğini açıkladı.

Samanlı’nın bir çok konuda  bu zamana kadar davaya ve  teşkilata hizmet veren ülkücülere plaket takdimi yapması da takdir ile karşılandı. MHP(Milliyetçi Hareket Partisi)Battalgazi İlçe Başkanı Mesut Samanlı, “MHP Sadece siyasi parti değildir. MHP  İnançları, fikirleri ve bugüne kadar yaptıklarıyla Türkiye Cumhuriyetinin tapusu, dünü bugünü ve geleceğidir. MHP Türkiye’ye her an Cumhur İttifakına baktığımız gözle bakar, Milliyetçi Hareket Partililer 50 yıldır beka baş da olmak üzere varlık değerlerimizi koruma mücadelesi verir” ifadelerini kullandı.

Sosyal sorumluluk projesi dahilinde bir çok ilklere imza atan Samanlı, Kızılay ile ortaklaşa bir proğrm düzenleyerek , 80 ünite kanı ihtiyacı olan vatandaşlara bağışlamış oldu. Malatya’nın ortak sevdası Malatyasporu bugüne kadar hiç yalnız bırakmayan ve hep yanlarında olan Samanlı, iç ve dış maçlarda mümkün olduğu kadar statta yerini alarak desteklerini sürdürdü.

MHP Battalgazi İlçe Başkanı Mesut Samanlı geçtiğimiz hafta MHP Genel merkezini ve gazi meclisini ziyaret ederek bir dizi görüşmelerde bulundu. Samanlı Genel Merkez’de MHP Genel Başkanı Dr.Devlet Bahçeli’ye ilçe başkanlığının bugüne kadarki faaliyetleri ve Cumhur İttifakına olan bağımlılığı içeren faaliyet raporu sundu. Bahçeli’nin Malatya’dan çok memnun olduğunu dile getiren Başkan Samanlı, “ Genel Başkanımızın Malatya’dan memnun olması bizleri fazlasıyla memnun etmiştir. Sayın Genel Başkanımıza İlçe Başkanlığımızın çalışma raporlarını sunduk. Bizler İl Başkanımız R.Bülent Avşar ve tüm teşkilatlarımız ile uyum içinde çalışmalarımıza devam ediyoruz.” Dedi.

Malatya’da ve Battalgazi’de MHP Battalgazi İlçe Başkanı Mesut Samanlı’nın çalışma performansı taraflı tarafsız herkes tarafından takdir ile karşılanmaktadır.

HABER:EMİNE TANRIKULU

Bülten

Emine Tanrıkulu

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN