Sağlık ve Sosyal İşler Daire Başkanlığına Mustafa Katipoğlu atandı

2019 Seçimleri sonrasında tasarruf tedbirleri kapsamında kapatılan ve geçtiğimiz aylarda tekrar kurulmasına karar verilen Sağlık ve Sosyal İşler Daire Başkanlığına Mustafa Katipoğlu atandı.

PAYLAŞ

2019 Seçimleri sonrasında tasarruf tedbirleri kapsamında kapatılan ve geçtiğimiz aylarda tekrar kurulmasına karar verilen Sağlık ve Sosyal İşler Daire Başkanlığına Mustafa Katipoğlu atandı. Büyükşehir Belediyesinin ilk Başkanı Ahmet Çakır’ın uzun sure özel kalem müdürlüğü ve danışmanlığını yaptıktan sonra Koruma ve Güvenlik Hizmetleri Daire Başkanlığı görevlerini üstlenen Mustafa Katipoğlu, Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığına atandı.

Malatya Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesinde yaklaşık 10 yıldır Başkanlık özel kalemi, danışmanlığı ve Daire Başkanlığı görevlerini yapan Katipoğlu 2019 Yılında yapılan yerel seçimler sonrasında göreve gelen Selahattin Gürkan yönetimi tarafından dinlenmeye alınmıştı. Yaklaşık 1.5 yıldır dinlenmede olan Katipoğlu, tasarruf tedbirleri kapsamında kapatılan ve geçtiğimiz ay Büyükşehir Belediye Meclisi tarafından tekrar kurulmasına karar verilen Sağlık ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığına atandı.

KAYNAK Gazetemalatya

Bülten

Malatya Cadde

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN