Özçınar, Öğrencilerimle Gurur Duyuyorum

Özçınar, Öğrencilerimle Gurur Duyuyorum

Özçınar, Öğrencilerimle Gurur Duyuyorum
Spor
Özçınar, Öğrencilerimle Gurur Duyuyorum

Haber Editörü: Malatya Cadde

Yıllardır başarıdan başarıya koşan ve gece gündüz demeden çalışmalarını devam eden Seydi Battal Gazi Özçınar, 19-23 Şubat Antalya’da yapılan BUDOKAİDO KYOKUSHİN ASHİHARA Avrupa şampiyonasında, Sultangazi Halk eğitim merkezi müdürlüğü sporcuları başarılı bir şekilde tamamlar ak büyük bir başarı elde edilmiştir.

Kendi spor dalında başarılı olan Seydi Battal Gazi Özçınar, Antalya’da yapılan müsabakalarla ilgili bir açıklamada bulundu. Seydi Battal Gazi Özçınar, Açıklaması şöyle:

19.23 Şubat tarihler arası Antalya'da yapılan BUDOKAİDO KYOKUSHİN ASHİHARA Avrupa şampiyonasında Sultangazi Halk eğitim merkezi müdürlüğü sporcuları minikler 35 kg Tuğba Deveci Selnur Agâya, 35 kg. da Avrupa şampiyonu oldular Ali Efe şahin,25 kg. da İlkim Ada Pekgöz 35 kg minikler kategorisinde Avrupa 3 üçüncülüğü aldılar 8 aylık çalışma neticesinde dünyanın hiç bir yerinde hayalî dâhi düşünülebilecek bir çalışma ile Türk millî takım antrenörü ve Sultangazi Halk eğitim merkezi müdürlüğü eğitmeni Seydi Battal Gazi Özçınar kararlı istikrarlı bir çalışma ile bu başarıyı elde ettiklerini söyledi . Seydi battal Gazi Özçınar yıllardır Türk sporcuna onlarca Avrupa, dünya şampiyonları yetiştiren bir duayen Seydi Battal Gazi Özçınar Kendi döneminde dünya ve Avrupa şampiyonlukları kazanmış ve kendisi gibi şampiyon yetiştiren teknik bir isim Avrupa şampiyonasında sporcuların her kirdi çıkışında finallere kadar vatsaptan canlı yayına katılıp sporcuları motive Eden Sultangazi ilce emniyet müdürü şampiyonanın başlangıcından bitimine kadar takip edip kazanan sporcularımızı Tebrik kaybedenleri teselli etti.

Yine Sultangazi Halk eğitim müdürü sayın Hidayet Aydın Sultangazi ilce millî eğitim müdürü İbrahim Demir vatsaptan canlı yayına katılarak sporcuları ve millî takım antrenörü Seydi Battal Gazi Özçınar basaridindan dolayı tebrik ettiler 20.marta yapılacak KYOKUSHİN Avrupa şampiyonasına katılacağız madalya sayımızı bu Avrupa şampiyonasında ikiye katlayacağız dedi. Bülten

Bülten Son Güncelleme: 24 Şubat 2020 19:58

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

BUNLARA DA BAKIN