Ortak Sevdamız Malatya

Cumhuriyet Halk Partisi Malatya Büyükşehir belediye başkan adayı Avukat Soner Gökçe

Ortak Sevdamız Malatya
Malatya
Cumhuriyet Halk Partisi Malatya Büyükşehir belediye başkan adayı Avukat Soner Gökçe

Haber Editörü:

31 Mart yerel seçimleri öncesi, adaylık çalışmaları çerçevesinde ziyaretlerini sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi Malatya Büyükşehir belediye başkan adayı Soner Gökçe,  Seyit uşağı köyü yardımlaşma ve dayanışma derneğin de temaslarda bulundu.Dernek yönetim kurulu ile dernek üyelerinin hazır bulunduğu ziyarette konuşan başkan Turan Özdemir, düşüncelerini iletme fırsatı buldukları buluşma nedeniyle CHP başkan adayı Gökçe ve beraberindekilere teşekkür etti. Özdemir, CHP adayı Gökçe’ye başarılar diledi.Burada konuşan CHP büyükşehir başkan adayı Avukat Soner Gökçe, “Şehrimizi, ortak akılla yönetmek istiyoruz. Tüm sivil toplum örgütlerimiz de,bu noktada heyecanlı. Kimsenin bugüne kadar yeterince fikri alınmamış. Ülkemiz, belirli dönemlerde çok sıkıntılar yaşadı, yaşıyor. Millet olarak, işte bugünlerde her zaman olduğu gibi dik duracağız. Malatya’mızda ayrıca her kesimi kucaklayacağız. Tüm kesimlerin ortak sevdası Malatya olduğuna göre, herkesinde adayı olduk, olacağız. Bu şehri ortak akılla, kısaca birlikte yöneteceğiz.” Dedi.
 

CHP Malatya Büyükşehir başkan adayı Soner Gökçe , Cumhuriyet Halk Partisi Yeşilyurt Belediye Başkan adayı  Jeoloji Mühendisi Erkan Özgür ve beraberindeki heyet, daha sonra esnaflarla bir araya gelerek istişarelerde bulundu. Yerel seçimlerde,partisine ve kendisine  destek  isteyen Gökçe, projelerinden de bahsetti.

 Cumhuriyet Halk Partisi Yeşilyurt Belediye Başkan adayı  ve Jeoloji Mühendisi Erkan Özgür,ziyarette , 31 Mart yerel seçimlerinde Malatya’ya hizmet etmek adına, CHP Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı olarak hazırlanan projelerle ortaya çıktıklarını belirtti.Vatandaşlara , mevcut yönetimlerden daha iyi hizmet etme kararlılığında olduklarını vurgulayan, Yeşilyurt belediye başkan adayı Özgün, Büyükşehir Belediye Başkan adayı Soner Gökçe ile birlikte çalışmaktan mutluluk duyduklarını ifade etti.” Sizlerin samimi desteğine talibiz dedi.
 17 yıldır aynı iktidar ve şahısların yönetimi altında bulunan Malatya da,hep aynı sorunların yaşandığını belirten Büyükşehir belediye başkan adayı Soner Gökçe ise “   Basında, övgüyle bahsettikleri Büyükşehir ve Battalgazi’nin, mahalle ve köylerinin durumunu görüyorsunuz, Madem durum bu sizden daha neyi istiyorlar.Biz bu problemlerin çözümü aşamasında, hiçbir etnik köken ayrımı yapmadan halkımızın hak ettiği şekilde tüm vatandaşlarımıza kucak açıyoruz.Şehrimizdeki trafik, istihdam ve ulaşım sorunlarını, tüm Malatya halkı olarak bizzat yaşayarak biliyoruz. Onlar adil bir hizmet vermedi. Yapılanlar adalete, insaniyete, Malatya değerlerine ve sevdası Malatya olabilecek insanlara yakışacak davranışlar değil.” Şeklinde konuştu.

Son Güncelleme: 09 Şubat 2019 21:41

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

BUNLARA DA BAKIN