Mutfak Havluları Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli

Mutfak Havluları Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli

PAYLAŞ
Malatya Cadde Haber - Malatya Cadde

Mutfak havluları seçerken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Kullanıldığı yere göre ve işlevlerine göre havlularda farklılıklar olabilir. Yani kullanacağınız alana göre kumaş yapısını seçmelisiniz. İlk dikkat edilecek unsurların başında havlu boyutu seçimi gelmektedir. 
 Rahat bir kullanım açısından mutfaklarda genelde küçük boyutlu havlular tercih ediliyor . Ama el kurulama için büyük boyutlu bir havlu kullanabilirsiniz. Ayrıca havlunun malzemesi de bir o kadar önemlidir. Çünkü ne kadar emici bir havlu olursa o kadar kullanımda kolaylık oluşur. Hızlı emici ve çabuk kuruyan havlu modelleri en ideal olanlardır. 
Mutfak Havlularında Modeller
Klasik havlulara göre boyutları daha küçük olan mutfak havluları modellerinin pek çok çeşidi bulunuyor. Dantelli, baskılı, kadife, pamuk, keten, örme ve bambu gibi çok geniş ürün yelpazesine sahip olan mutfak havluları takım veya tekli olarak tercih edilebilir. 
Yüzde yüz pamuk olan, bambu olan ve mikrofiber mutfak havluları en çok tercih edilmekte olan modeller arasındadır. Oyalı, gipürlü ve işlemeli olanlar biraz daha yüksek fiyatlı olabilirler. Özellikle çeyizler için bu tarz havlular tercih edilir. En güzel mutfak havluları için https://www.madamecoco.com/mutfak-havlusu/sayfasını inceleyebilirsiniz. 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN