MHP Yeşilyurt İlçe Başkanlığına ziyaret

Anadolu Basın Yayın Birliği(ABYB) Malatya Şube Başkanı Filiz Yavuzkurt ve yönetim kurulu üyeleri MHP Yeşilyurt İlçe Başkanı M.Ali Kaya'yı makamında ziyaret etti.

PAYLAŞ


Anadolu Basın Yayın Birliği(ABYB) Malatya Şube Başkanı Filiz Yavuzkurt ve yönetim kurulu üyeleri MHP Yeşilyurt İlçe Başkanı M.Ali Kaya’yı makamında ziyaret etti.
ABYB Başkanı Filiz Yavuzkurt , “MHP Yeşilyurt İlçe Başkanı Mehmet Ali Kaya ülkücü camiada sevilen ve sayılan bir başkan.Uzun yıllar teşkilatta görev yapmaktadır.Kişiliği ile güler yüzü ile basın tarafından da takdir edilen bir başkan.Bugün itibari ile kendisini ziyaretimizde bizlere göstermiş olduğu güler yüz ve hoş sohbetten dolayı teşekkür ediyorum. MHP Lideri Dr.Devlet Bahçeli beyin bilinmeli ki vatan bayrak millet aşkı bizlerin rahat bir şekilde vatanımızda gezmemizi muhabbet etmemizi sağlamıştır.Bahçeli’ye hem siyasetçiler hemde tüm ülkücü camia akabinde vatandaşlarımız çok şey borçludur..Mevlam MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye sağlık sıhhat afiyetler versin inşallah. “ dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MHP Yeşilyurt İlçe Başkanı Mehmet Ali Kaya ise, “ Yeşilyurt MHP İlçe Başkanlığı olarak tüm teşkilatlarımız ile uyum içinde çalışıyoruz. Cumhur İttifakında Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar ile istişareler içindeyiz. Bizim partililerimiz yoktur. Dava arkadaşlarımız vardır. Dava ne alınır, ne satılır.Bu şuur ile yolumuza devam edeceğiz.” Ifadelerini kullandı.
 

Bülten

Malatya Cadde

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN