MHP Lideri Devlet Bahçeli: 'kadına şiddeti bütün kalbimle ve hissiyatımla lanetliyorum'

MHP Lideri Devlet Bahçeli Sosyal medya hesabından ,Aydın Sultanhisar ilçesinde yalnız yaşadığı evde ölü bulunmasından sonra ,

PAYLAŞ

MHP Lideri Devlet Bahçeli, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla ve öncesinde gündeme gelen ülkemizin farklı yerlerinde yaşanan şiddet ve cinayet vakalarına dair açıklamada bulundu.
“92 yaşındaki bir kadına cinsel saldırıda bulunduktan hemen sonra boğarak öldüren bir katil Nazilli’de bir otel odasında yakalanmıştır. Bu cinayetin failinin en ağır cezaya çarptırılması insanlık onurunun bir gereğidir. 92 yaşındaki bir hanımefendinin ırzına ve hayat hakkına musallat olan canavarın gözaltına alındığı esnada, kameralara yansıyan bileğindeki üç hilal dövmesi ise dikkat çekmiştir. Bunun bir tertip mi yoksa gerçek mi olduğu bütün yönleriyle araştırılması hayati bir zorunluluktur. Gerek güvenlik güçlerimiz, gerek adli makamlarımız, gerekse de Aydın il teşkilatımız üç hilalli dövmeyle afişe edilen cani hakkında ihtiyaç olan incelemeleri derinleştirmelidir. Bir kadına el uzatan, dil uzatan, kanına ve canına kast eden bir yaratığa tahammülümüz yoktur. Milliyetçi Hareket Partisi, lekesiz, gölgesiz ve şüphesiz ambleminin istismarına, adi bir suçlu vasıtasıyla karalanmasına asla göz yummayacaktır. Süreç nereye gidiyorsa oraya kadar götürülmeli, katil cezasını bulmalı, eğer varsa arkasındaki provokatörler deşifre edilmelidir. Kadın cinayetlerini, kadına şiddeti bütün kalbimle ve hissiyatımla lanetliyorum. Aydın’da katledilen merhumeye Allah’tan rahmet niyaz ediyor, Samsun’da menfur saldırıya uğrayan kardeşimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.”ifadelerine yer Verdi.. 

 

 

Bülten

Malatya Cadde

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN