Malatya Konfederasyonundan Basına Teşekkür

Merkezi İstanbul'da bulunan Malatya Konfederasyonu Yönetim Kurulu Malatya Basını ile kahvaltıda buluştu.

PAYLAŞ
Malatya Konfederasyonundan Basına Teşekkür
Merkezi İstanbul'da bulunan Malatya Konfederasyonu Yönetim Kurulu Malatya Basını ile kahvaltıda buluştu.
Malatya Cadde Haber - Malatya Cadde

 İstanbul Yenikapı Malatya Buluşmalarına evsahipliği yapan Malatya Konfederasyonu yönetimi Malatya’ya gelerek Basın mensuplarıyla kahvaltıda buluştu.
 
       Düzenlenen kahvaltı programına Malatya Konfederasyonu yönetim kurulu üyeleri Cihan Akköse, Ali Karadoğan, Yusuf Usul, Ömer Adıyaman, Nazife Özdemir, Yaşlar Yaman ve Nevzat Gültekin ile Gazeteciler katıldı.
   
       Açılış konuşmasında yerel basına ve katılan tüm belediye Başkanlarına teşekkür eden Cihan Akköse” 21-24 Ekim İstanbul Yenikapı’da Malatya Buluşmaları etkinliğimze katılan, bizleri günlerce manşetlerinden düşürmeyen, etkinliklerimizi halka yansıtan siz değerli gazeteci arkadaşlarımızla buluşmak ve teşekkür etmek istedik.
    
       Basının ne kadar önemli bir iş yaptığını daha iyi gördük. Özellikle Malatya Basınına duyarlılıklarından dolayı teşekkürü bir borç biliyoruz. İnşallah bundan sonra da biz belki bu yönetimlerde oluruz, olmayız ama her zaman çalışmalarımızda Basınımızı yanımda görmek isteriz. Bizler için bu bir bayrak yarışıdır. Göreve kim gelirse gelsin bizlerde her zaman destek olacağımızı belirtiyoruz.

         Buradan ayrıca etkinliğimize katılan tüm belediye başkanlarımıza da huzurunuzda teşekkür etmek istiyorum. STK Başkanlarımıza ve Sayın Valimize teşekkür ediyorum. Bizleri 4 gün boyunca yalnız bırakmadılar. Standlarını açtılar ve Malatya’nın tanıtımına en güzel şekilde katkı sundular.” Diye belirtti. 

KAYNAK:MalatyaDerinHaber

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN