Malatya Kadın Girişimciler Derneği'nden aşure etkinliği

Malatya Kadın Girişimciler Derneği tarafından aşure günü Etkinliği düzenlendi.

PAYLAŞ
Malatya Kadın Girişimciler Derneği'nden  aşure etkinliği
Malatya Kadın Girişimciler Derneği tarafından aşure günü Etkinliği düzenlendi.
Malatya Cadde Haber - Malatya Cadde

Malatya Kadın Girişimciler Derneği tarafından aşure günü Etkinliği düzenlendi. 
     Yoğun bir katılımla dernek binasında gerçekleşen etkinliğe, Akçadağ Belediye Başkan Yardımcısı Eyüp Işık , Ak Parti Yeşilyurt Kadın Kolları Teşkilat üyeleri,  Rader Başkanı Sinan Cavlak ,Usta Öğreticiler Derneği ve Matük  Başkanı Halise Can ,İyi Parti Batalgazi İlçe Kadın Kolları Başkanı Eda İzci ve Yönetim kurulu üyeleri, Chp Kadın Kolları Başkanı Nezahat Aydın ve Yönetim kurulu üyeleri, Büyük Birlik Partisi Malatya il kadın Kolları Başkanı Gülşen Gür, Anadolu Basın Yayın Birliği  Malatya Şube Başkanı Filiz Yavuzkurt, Dünya Türkleri Eğitim ve Kültür Derneği Malatya İl Başkanı, Abb Malatya İl  Başkan Yardımcısı ve Vatanseverler Gençlik Eğitim ve Kültür Derneği  Medya Tanıtım Başkanı Kadir Değirmenci, Stk temsilcileri, Ulusal ve Yerel medya temsilcileri katıldı.
    Gerçekleşen etkinlikte kısa bir konuşma yapan Malatya Kadın Girişimciler Dernek Başkanı Ayşe Yıldırım Özceyhan, ‘’birlikte olmanın sembolü Aşurenin bereketiyle arkadaşlarımızı  bir araya getirmenin onur ve mutluluğunu yaşamaktayız. Bir olmanın birlikte olmanın güç ve hazzını kardeşçe duygularla paylaşıyoruz’’ ifadeleriyle birlik ve beraberlik mesajı verdi.
     Herkesin muharrem ayının hayırlı olması temennisinde bulunan Malatya Kadın Girişimciler Derneği Kurucu Üyesi Zahide Laçin ise,’’  Muharrem ayının feyz ve bereketini bir kez daha hissetmekteyiz. Bu anlamlı günde Şükretmenin, ikramın  ve birlikte olmanın sembolü Aşurenin bereketiyle Muharrem ayımızı kutluyor, Aşure Günümüzün de bereketli olmasını diliyorum’’ dedi.
    Konuşmaların ardından katılımcılara aşure ikramı yapıldı.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN