'Hıristiyan Nurcu' deyince niye kızıyorlar?

Gazeteci-Yazar Mustafa Kaplan Nur Cemaatine çöreklenmiş Fetöcü'leri bir bir ayıklamaya devam ediyor.

PAYLAŞ
Youtube Kanalı VİDEO

Gazeteci-Yazar Mustafa Kaplan Nur Cemaatine çöreklenmiş Fetöcü'leri bir bir ayıklamaya devam ediyor. Bugün sosyal medya kişsisel sayfasından yaptığı açıklama ise tüm nurcuların okuyacağı cinsten.İşte size o bomba yazı ve video görüntüsü;

 

'Târih 3 Ekim 2004. PNY'nin Fırıncı kolu İİKV adına sempozyum düzenliyor. Vatikan temsilcisi Thomas Michel hasta olduğu için gelememiş, mesajını Vatikan İstanbul temsilcisi Marovitch okuyor. Şu da ertesi günkü Hürriyet'in haberi:
"Vatikan İstanbul Temsilcisi George Marovich, İstanbul İlim ve Kültür Vakfı (İİKV) tarafından bu yıl yedincisi düzenlenen Bediüzzaman Sempozyumu’nun açılışında, cevşen duası okudu. Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre Merkezi’nde dün yapılan Bediüzzaman Sempozyumu’nda kürsüye gelen George Marovich, Said-İ Nursi’nin de sürekli okuduğu cevşen duasını dilinden düşürmediğini söyledi."
Michel de mesajında, sempozyuma gelen "bacılarını ve kardeşlerini" selâmlıyor. Marovitch de salonun hepsine duá ettiriyor. Kur'ân'ın, "Ve mâ duáu'l-kâfirîne illâ fî dalâl" âyetiyle sanki topluca ve alkışlarla dalga geçiliyor!
Toplantıya PNY mutlak vekil ve abilerinden Mustafa Sungur, Abdullah Yeğin, Ahmet Aytemur, Mehmet Kırkıncı, Mehmet Fırıncı, Mehmet Kutlular da katılmışlar. Ya'nî, Michel, Marovitch ve Paralel Nurcu abiler kol kolalar! Grupta bir eksik var: Fetö! O da, Marovitch öldüğünde aşağıdaki tâziye ilânını vererek kadroyu tamamlamış.
Bu kadar açık birlikteliğe rağmen, Mustafa Kaplan bunlara "Hıristiyan Nurcu" deyince niye kızıyorlar? Bu sıkıfıkı dostluğun adı Kur'ân'a göre nedir?'

 

Bülten

Malatya Cadde

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN