Gençlik Eğitim Derneğine Plaket

Malatya Cadde haber sitesinde yapılan toplam 5800 kişinin oy kullandığı oyların yüzde 77,7 sini alan Gençlik ve Eğitim Derneği Genel Başkanı Ahmet Bayduza plaket takdim edildi.

PAYLAŞ

Malatya Cadde haber sitesinde yapılan toplam 5800 kişinin oy kullandığı oyların yüzde 77,7 sini alan Gençlik ve Eğitim Derneği Genel Başkanı Ahmet Bayduza plaket takdim edildi.
Anadolu Basın Yayın Birliği Malatya Şube Başkanı Filiz Yavuzkurt tarafından takdim edilen plaket merasiminde, “ Bünyemiz dahilinde olan ve akabinde bir çok siteyide bünyesinde barındıran Anadolu Basın Yayın Birliği Malatya Şube Başkanlığında malatyacadde.com haber sitesinde gerçekleşen anket sonucunda en güven veren stk lar sıralamasında birinci olan Gençlik ve Eğitim Derneğini kutluyorum. Gençlere her zaman pusula olan Genel Başkan Ahmet Bayduz ve ekibine teşekkür ediyorum.Bu süreçten sonra geleceğimizin teminatı olan gençlere her türlü desteği vereceğimizi belirtmek isterim” dedi.
Gençlik ve Eğitim Derneği Genel Başkanı Ahmet Bayduz ise, “Plaketten dolayı teşekkür ediyorum. Gençlik ve Eğitim Derneği olarak uzun süredir faaliyetler gerçekleştiriyoruz. Yaptığımız her projede ve çalışmada on binlerce gencimizin projelere katıldığına şahit oluyoruz. Dernek olarak, Milli ve Manevi değerlere önem veriyoruz ve benimsiyoruz. Bilinçli bir gençlik yetiştirip topluma her alanda katkı sunmak istiyoruz. Araştıran, sorgulayan, iş fikri üreten, yenilikçi fikirlere sahip ve teknolojinin her safhasını yakinen takip eden bir gençlikten yanayız. Devletimizin geleneklerine bağlı ve bekasını koruyan ve sahip çıkan’ bir gençlik yetiştirmek bizim için her şeyden önemlidir. Bizlere her konuda destek olan tüm Devlet büyüklerimize ve bugün bizlere kapılarını sonuna kadar açan ve akabinde bizleri plakette ödüllendirerek işimizi daha özenle yapmamıza vesile olan Anadolu Basın Yayın Birliği Malatya Şube Başkanlığına ve tüm yönetimine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
 

Bülten

Malatya Cadde

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN