Fatih Caddesi Güvenli Ve Konforlu Hale Getirildi

Büyükşehir Topsöğüt Mahallesi Fatih Caddesindeki Asfalt Çalışmalarını Tamamladı

PAYLAŞ
Malatya Cadde Haber - Malatya Cadde

Malatya Büyükşehir Belediyesi Yol ve Altyapı Koordinasyon Dairesi tarafından Malatya genelinde olduğu gibi şehir merkezinde yer alan ve sorumluluk alanı içerisinde bulunan mahallelerde de asfalt çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. 
Havaların ısınması ile birlikte asfalt çalışmalarına başlayan Yol ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığı Malatya genelinde yapmış olduğu çalışmalarla vatandaşların konforlu ve güvenli bir şekilde seyahat etmelerini sağlıyor. 
Malatya genelinde yapmış olduğu çalışmalarla Türkiye’ye örnek olan Malatya Büyükşehir Belediyesi altyapı çalışmalarının tamamlandığı Topsöğüt Mahallesi Fatih Caddesinde başlatmış olduğu asfalt çalışmalarını tamamlayarak vatandaşların hizmetine sundu. 
Fatih Caddesi üzerindeki çalışmaların tamamlandığını belirten Yol ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanı M. Hakan Demir yaptığı açıklamada, “MASKİ Genel Müdürlüğümüz ve diğer kurumlar Fatih Caddesi üzerindeki altyapı çalışmalarını tamamladı. Altyapı çalışmalarının tamamlanması ile birlikte Yol ve Altyapı Koordinasyon Dairesi olarak asfalt çalışmalarına başladık. Dolgu ve PMT çalışmalarının tamamlanmasının ardından sıcak asfalt çalışmalarına başlanarak Fatih Caddemizin asfalt çalışmasını tamamladık. Ulaşım Hizmetleri Dairesi tarafından da yol çizgi çalışmalarının tamamlanması ile birlikte yolumuzu vatandaşlarımızın hizmetine sunmuş olduk. Trafik güvenliğinin sağlandığı Fatih Caddemizde vatandaşlarımız konforlu ve güvenli bir şekilde seyahat edebileceklerdir. Malatya genelindeki asfalt çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam edecektir” dedi. 
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN