Fahri Kayahan'da Mersin Tantuni Hizmete Girdi

İlk Şubesinin Malatya Valilik arkasında müşterilerinin büyük beğenisi ve çalışanlarının güler yüzü ile devam ettiren 33 Mersin Tantuni, gelen yoğun istekler üzerine ikinci şubesini de Fahri Kayahan'a açarak hizmete girmiş oldu.

PAYLAŞ

İlk Şubesinin Malatya Valilik arkasında müşterilerinin büyük beğenisi ve çalışanlarının güler yüzü ile devam ettiren 33 Mersin Tantuni, gelen yoğun istekler üzerine ikinci şubesini de Fahri Kayahan’a açarak hizmete girmiş oldu.

Uzun yıllardır Malatya ekononisine katkı sağlayan  genç iş insanları Selçuk Çakır ve Hakan Avşar ikinci şubelerinin açıldığı bilgisini verdiler. Genç İş İnsanı Avşar , “Amacımız Malatya’ya kalite ve personelimiz ile güler yüzü hissettirmektir. Uzun yıllar Valilik arkasındaki şubemizde hizmet veriyorduk. Müşterilerimizden gelen yoğun talep üzerine Fahri Kayahanda ikinci şubemizi açmış bulunuyoruz. Resmi açılımışımızı önümüzdeki günlerde gerçekleştireceğiz. Fahri Kayahan ve yakın semtlerimize eve servislerimiz vardır. Müşterilerimizi nezih ve nefis bir ortamda da ağırlamak bizim en önceliğimizdir. Rabbim Malatyamıza hayırlı etsin dedi.

33 Mersin Tantuni Fahri Kayahan Çilesiz mahallesi Fahri Kayahan Bulvarı 81/A ‘da hizmet etmeye başladı. Evlere servisi telefonları ise , vatandaşların Fahri Kayahan şube  0422 212 25 33’den siperişlerini verebilecekler.

Bülten

Said Yalçın

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN