Egebil Adıyaman Koleji Eğitimde Fark Yaratıyor.

Egebil Adıyaman Koleji 'Masal Terapisi ve Hikaye Anlatıcılığı - Farkındalık Oluşturma – etkinliği ile kurumsal verimlilik adına, kurum personelinin yetenek ve yeterliklerinin gelişimi yönünde, mesleki gelişime katkı sağlıyor.

PAYLAŞ
Youtube Kanalı VİDEO
Malatya Cadde Haber - Malatya Cadde

Eğitim, sadece akademik bir öğreti alanı olmadığı farkındalığı ile eğitimde istikbalin teminatı olan çocuklarımızı, hayata hazırlama yönünde kurumsal gelişimin sağlanmasına dönük çok farklı alanlarda, kendi personelinin gelişimine yatırım yaparak far yaratıyor.

Birlikte öğrenme modelinde kurum kurucuları ve yöneticilerinin, farklı vizyonları ile, öğretmenleri ile birlikte kendi formasyonlarına katkı sağlamak yönünde dikkatleri çekiyor.

Özellikle son etkinliklerinde; Uzman Dil Bilimce Fatih HANOĞLU’nun anlatımı, Prof. Dr. Ahmet AKKAYA ile -Masal Terapisi ve Hikaye Anlatıcılığı- konu başlığında, yüreklere dokunan sohbet tarzında geçen değerler eğitiminde şablonlardan uzak farkındalık sağlayan etkinlikleri ile toplumsal gelişime de vizyon kazandırıyorlar.

Harput Sancak Haber ailesi adına, bu vizyonlarının, yarınlarımıza sağlayacakları katkıların farkındalığı ile, binlerce teşekkür ediyor, “İyi ki Varsınız” diyoruz.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN