Çocuklar Chp’li Tanal’a ‘Bizi Erdoğan’la Görüştür’ Deyince…

Çocuklar Chp’li Tanal’a ‘Bizi Erdoğan’la Görüştür’ Deyince…

Çocuklar Chp'li Tanal'a 'Bizi Erdoğan'la Görüştür' Deyince…
Genel
Çocuklar Chp’li Tanal’a ‘Bizi Erdoğan’la Görüştür’ Deyince…

Haber Editörü: Malatya Cadde

Meclis Çocuk Hakları Alt Komisyonu’nun çocuk misafirleri, CHP’li Mahmut Tanal’dan kendilerini Cumhurbaşkanı Erdoğan’la görüştürmelerini isteyince bakın ne oldu…

TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu bünyesinde kurulan Çocuk Hakları Alt Komisyonu, dünkü toplantısında UNICEF Türkiye Temsilcisi Philippe Duamelle ile Çocuk Hakları Danışma Kurulu ve Çocuk Hakları İl Komite üyelerini ağırladı.

Toplantı bitiminde hatıra fotoğrafı çekildi.

Çocuk misafirler, sohbet ettikleri CHP İstanbul Milletvekili Av. Mahmut Tanal’dan kendilerini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la görüştürmelerini talep etti.

Bunun üzerine Komisyon Başkanı ve AKP Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu’na seslenen CHP’li Tanal, “Sayın Başkan, bakın gençlerimiz Cumhurbaşkanı’ya görüşmek istiyor. Ben gidersem içeri almazlar. Siz gençlerimize yardımcı olun” dedi.

“BENİ KENDİLERİNE DAHA YAKIN HİSSETTİLER”

Katırcıoğlu’nun “Size mi söylüyorlar” demesi üzerine ise Tanal, “Gençlerimiz beni kendilerine daha yakın hissettiler. Onun için bana söylediler” karşılığını verdi.

Tanal ile Katırcıoğlu’nun diyaloğu salonda gülüşmelere neden olurken, komisyonun diğer AKP’li üyelerinin de kendi aralarında “Cumhurbaşkanı’yla randevu için Mahmut Tanal’dan yardım istiyorlar” diyerek gülümsedikleri görüldü.

Bülten Son Güncelleme: 07 Kasım 2019 20:38

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

BUNLARA DA BAKIN