Bröve Hizmet Madalyalarını çalan hırsız tutuklandı

Asayiş Şube Müdürlüğü görevlilerince hırsızlık olaylarının men edilmesi ve faillilerinin yakalanmasına yönelik yapılan çalışmalarda

PAYLAŞ
Malatya Cadde Haber - Malatya Cadde

Asayiş Şube Müdürlüğü görevlilerince hırsızlık olaylarının men edilmesi ve faillilerinin yakalanmasına yönelik yapılan çalışmalarda;
    Özalper Mahallesinde bir ikamette meydana gelen bir aracın kontak anahtarı, cep telefonu, 150 TL, cüzdan, bröve ve hizmet madalyalarının çalınması olayı ile ilgili olarak olayın şüphelisi Y. K. isimli şahıs  kovalamaca soncu bir balkonda gizlenir vaziyette çaldığı malzemeler ile birlikte suçüstü yakalanmış, sevk edildiği adli makamlarca tutuklandı.
Üniversite Hastanesi karşısında bulunan bir düğün salonundan 15.000 TL değerinde sandalye hırsızlığı olayı ile ilgili olarak yapılan kamera çalışmalarda olayın şüphelisi M.A isimli şahıs tespit edilmiş yakalanarak tahkikata başlanıldığı açıklandı.
Zafer Mahallesinde bir ikametten 13.000 ₺ değerindeki kombinin çalınması olayı ile ilgili faili meçhul şüpheliler H. B. T. ve M. T. olduğu tespit edilmiş şahıslar yakalanarak tahkikata başlanıldığı bildirildi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN