Başkan Yiğit'in Ramazan bayramı mesajı

Başkan Yiğit'in Ramazan bayramı mesajı

Başkan Yiğit'in Ramazan bayramı mesajı
Malatya
Başkan Yiğit'in Ramazan bayramı mesajı

Haber Editörü: Malatya Cadde

Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı(TURKAV) Malatya İl Başkanı Muhsin Yiğit,Ramazan bayramı sebebiyle bir mesaj yayınladı.Başkan Yiğit mesajında;

"Ramazan ayı boyunca; komşularımızla, dostlarımızla en önemlisi İslam coğrafyasındaki kardeşlerimizle ekmeğimizi bölüştük, soframızı paylaştık ve birbirimizle sıkı bir dayanışma içerisinde olduk. Millet olarak bir ve beraber olmanın, aynı manevi atmosferi solumanın huzurunu, bereketini yaşadık. Şimdi ise bu mübarek ayı Ramazan Bayramı ile taçlandırmanın; sevgi, barış ve kardeşlik duygularının yoğunlaştığı bir bayrama ulaşmanın manevi huzurunu yaşıyoruz. 

Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Bizler örf, âdetlerine önem veren, geleneğine sahip çıkan bir milletiz; kucaklaşmalı ve dostluk, kardeşlik havasında bir bayram yaşamalıyız!

Bayrama buruk giren yetimleri, öksüzleri, şehit evlatlarını unutmayalım; onları sevindirmeyi, başlarını okşamayı, bayram sevincimizi onlarla paylaşmayı ihmal etmeyelim. Ramazan Bayramı’nın devletimizin birlik ve dirliğinin, toplumumuzun huzur ve saadetinin artmasına vesile olmasını Rabbimizden niyaz edelim. 

Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramı’nın; tüm hanelere, tüm gönüllere, ülkemize ve İslam dünyasına huzur, saadet ve selamet getirmesini temenni ediyorum. Büyüklerimin ellerinden, küçüklerimin gözlerinden öpüyor, en kalbi duygularımla bayramınızı kutluyorum."

Bülten Son Güncelleme: 22 Mayıs 2020 22:46

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

BUNLARA DA BAKIN