Başkan Gültekin'den bayram mesajı

TürkBirDev Kültür ve Eğitim Vakfı Malatya Şube Başkanı Coşkun Gültekin

Başkan Gültekin'den bayram mesajı
Malatya
TürkBirDev Kültür ve Eğitim Vakfı Malatya Şube Başkanı Coşkun Gültekin

Haber Editörü: Malatya Cadde

TürkBirDev Kültür ve Eğitim Vakfı Malatya Şube Başkanı Coşkun Gültekin Ramazan bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Milletçe birlik ve beraberliği gösterme oanağı veren Ramazan Bayramı’nı daha idrak etmenin mutluluğunu yaşadıklarını dile getiren Başkan Gültekin;

“Onbir ayın sultanı Ramazan ayının manevi iklimini Malatyamız’da birlik, beraberlik, kardeşlik ve dayanışma içerisinde yaşıyoruz.Tüm hemşehrilerinin ve İslam dünyasının Ramazan Bayramı’nı kutluyorum.”dedi.

Başkan Gültekin: “Bayramlar, insanların birbiriyle kaynaştığı, birlik, paylaşma ve hoşgörünün güzel örneklerinin sergilendiği özel günlerdir. Ramazan Bayramı, milletçe sahip olduğumuz dostluk, kardeşlik, sosyal dayanışma ve yardımlaşma gibi ulvi duyguların yeniden canlandığı, halkımızı birbirine bağlayan müstesna bir bayramdır.

Bayramların getirdiği barış, huzur ve kardeşlik ortamının değerini iyi bilmeliyiz. Özellikle bayram günlerinde, bugünlerin kazandırdığı alışkanlıkla tüm hayatımızda iyiye ve güzele yönelmeli, insanlara hoşgörüyle yaklaşmalıyız. Bizleri bir arada tutan değerlerimize sahip çıkmalı, birlik ve beraberliğimizi korumalıyız. Bu vesileyle, tüm hemşehrilerimin ve İslam dünyasının Ramazan Bayramı’nı kutluyor, bayramın ülkemize, dünyamıza ve tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyorum” dedi.

Bülten Son Güncelleme: 22 Mayıs 2020 19:55

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz

Yorumlar / 1

  • Mehmet | 22 Mayıs 2020 20:02

    Aleyküm selam Başkan hayırlı bayramlar

BUNLARA DA BAKIN