Başkan Güder'den Sağlık Çalışanlarına Anlamlı Ziyaret

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder

PAYLAŞ
Malatya Cadde Haber - Malatya Cadde

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Malatya İl Ambulans Servisi Başhekimliği ve Battalgazi İlçe Sağlık Müdürü Uz. Dr. Nevra Yalçın’ı ziyaret ederek, sağlık alanında değerli katkılarda bulunan sağlık çalışanlarının bu özel gününü kutladı.
Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, 14 Mart Tıp Bayramı’nda ilçede görev yapan sağlıkçıları unutmadı. Başkan Güder, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Battalgazi İlçe Sağlık Müdürü Uz. Dr. Nevra Yalçın ve Malatya İl Ambulans Servisi Başhekimliği’ni ziyaret etti. Ziyarette görevi başındaki tüm sağlık çalışanlarına karanfil takdim eden Başkan Güder, özveri, sabır ve insanüstü gayretleriyle şifaya vesile olan ve daha sağlıklı bir hayat sağlamak için onurlu ve kutsal bu görevi emekle, sevgiyle, bilgiyle, şefkatle ve çok büyük bir özveri ile yerine getirmeye çalışan tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı.
SAĞLIKÇILARDAN BAŞKAN GÜDER’E ÖZEL TEŞEKKÜR
Tıp bayramında kendilerini yalnız bırakmayan Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder’e teşekkürlerini ileten Battalgazi İlçe Sağlık Müdürü Uz. Dr. Nevra Yalçın, “Öncelikle Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder’in bizleri ziyaret etmesi bizleri oldukça onurlandırdı, gururlandırdı. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Tüm sağlık çalışanlarımızın bayramı kutlu olsun” derken, Malatya İl Sağlık Müdürlüğü Ambulans Servisi Başhekim Yardımcısı Naime Ebru Kantaroğlu, “Sağlık çalışanları arkadaşlarımız ile birlikte bayramımızı kutlarken, Battalgazi Belediye Başkanımızda bugün bizleri ziyaret etti. Başkanımızın her daim bizim yanımızda. Bu anlamda da başkanımıza özel olarak teşekkürlerimizi sunuyoruz” ifadelerini kullandı.
BAŞKAN GÜDER: “HER DAİM SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZIN YANINDAYIZ”
İnsanlık tarihinin en eski mesleklerinden biri olan hekimlik mesleğinin önemini hiçbir dönemde kaybetmediğinin altını çizen Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, “Öncelikle insanlık tarihinin en önemli mesleklerinden biri olan sağlıkçılarımıza yapılan şiddetleri zaman zaman görüyor ve şiddetle kınıyoruz. Karşılaştığınız türlü güçlüklere rağmen, kutsal mesleğinizin icrasında yurttaşlarımızın sağlık sorunlarının çözümüne yönelik insanüstü gayretiniz bizler için iftihar kaynağıdır. Bakanlığımız bununla ilgili yeni düzenlemeler hazırlıyor. Bütün vatandaşlarımızın en zor anında onlara destek olma, dertlerine çare olma noktasında hekimlerimiz ve sağlık çalışanlarımız büyük bir gayret sarf ediyor. Bizlerde kendilerine moral motivasyon olması için kendilerini ziyaret ettik. Battalgazi Belediyesi olarak bizler her daim sağlık çalışanlarımızın yanındayız. Allah eksikliklerini vermesin. Bu vesileyle size minnet ve şükran duygularımı ifade etmeyi bir görev sayar, 14 Mart Tıp Bayramınızı içten duygularımla kutlarım” dedi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN