Başkan Çınar'dan Maski'ye Ziyaret

Başkan Çınar: Maski İle Uyumlu Çalışıyoruz

PAYLAŞ
Başkan Çınar'dan Maski'ye Ziyaret
Başkan Çınar: Maski İle Uyumlu Çalışıyoruz
Malatya Cadde Haber - Malatya Cadde

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, AK Parti Yeşilyurt İlçe Teşkilatı, AK Parti Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Murat Gümüş, İbrahim Aydoğan, AK Parti Yeşilyurt Kadın Kolları Başkanı Esin Tanrıverdi, AK Parti Yeşilyurt Gençlik Kolları Başkanı Salih Tav ve Belediye Başkan Yardımcıları, MASKİ Genel Müdürü Memet Mert’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. 

Başkan Çınar: Maski İle Uyumlu Çalışıyoruz

Yeşilyurt Belediyesi olarak MASKİ Genel Müdürlüğü ile uyum içinde çalıştıklarını ifade eden Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “MASKİ ile sahada çok yoğun bir mesaimiz var. Hemen hemen her gün beraber yapılması gereken işlerimiz oluyor. Yeşilyurt’un nüfusu da fazla olduğu için MASKİ ile işbirliği halinde olup içme suyu, kanalizasyon ve yağmur suyuna dair her çalışmayı sonuçlandırıyoruz. Yeşilyurt Belediyesi olarak MASKİ ile güzel bir uyum içinde çalışıyoruz.  Yıllardır şehrimize yol alt yapıda hizmet veren Memet Mert Müdürümüz ile altyapıda da beraber çalışmalarımıza devam edeceğiz.  Sürecin, Büyükşehir Belediyemiz, Yeşilyurt Belediyemiz ve MASKİ için hayırlı olmasını ve güzel bereketli işler yapılmasını temenni ediyorum.  Yeşilyurt Belediyesi olarak her zaman destek vereceğiz. Tekrardan hayırlı olsun” dedi. 

MASKİ GENEL MÜDÜRÜ MERT: ÇOK HIZLI OLACAĞIZ

Ziyaretlerinden dolayı Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar’a ve AK Parti İlçe Teşkilatına teşekkür eden MASKİ Genel Müdürü Memet Mert ise, “Mehmet Çınar Başkanım ile uzun yıllar beraber çalıştık ve beraber çalışmaya devam edeceğiz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Selahattin Gürkan’ın takdiriyle MASKİ Genel Müdürlüğü görevine atandık. Başkanımızın talimatları ve çizdiği vizyon doğrultusunda yol ile altyapıyı daha koordineli hızlı bir şekilde yapacağız. Yeşilyurt Belediyemizin sahada çalışmalarını biliyoruz. Bizim burada hedefimiz çalışmalarımızın en kısa sürede tamamlanmasıdır. Bunun içinde Genel Müdürlüğümüze asfalt bakım ekibi kuracağız. Arızalara günlük müdahale edilip, yama ve bakım çalışmasının yapılmasını sağlayacağız. Yeşilyurt Belediyemizle beraber çalışmalarımıza devam edeceğiz” diye konuştu.   
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN