ABYB'den Vakıflar Bölge Müdürüne Ziyaret

Anadolu Basın Yayın Birliği (ABYB) Malatya Şube Başkanı Filiz Yavuzkurt ve Yönetimi Vakıflar Bölge Müdürü Adem Bacanlı' ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

PAYLAŞ
ABYB'den Vakıflar Bölge Müdürüne Ziyaret
Anadolu Basın Yayın Birliği (ABYB) Malatya Şube Başkanı Filiz Yavuzkurt ve Yönetimi Vakıflar Bölge Müdürü Adem Bacanlı’ ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Malatya Cadde Haber - Filiz Yavuzkurt

      Anadolu Basın Yayın Birliği (ABYB)  Malatya Şube Başkanı Filiz Yavuzkurt ve Yönetim Kurulu üyeleri, Malatya  Vakıflar Bölge Müdürlüğüne atanan Adem Bacanlı’ya hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.
     Bölge Müdürü olarak atanan Adem Bacanlı’ya  nezaket ziyaretinde bulunan Anadolu Basın Yayın Birliği (ABYB)  Malatya Şube Başkanı Filiz Yavuzkurt ve Yönetim Kurulu üyeleri,  hayırlı olsun dileklerini ileterek, başarılar diledi.
     Bölge Müdürü Bacanlı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Anadolu Basın Yayın Birliği (ABYB)  Malatya Şube Başkanı Filiz Yavuzkurt ve Yönetim Kurulu üyelerine  teşekkür etti. Vakıfların misyon ve vizyonundan bahseden Bacanlı,‘’ Vakıflar, tarihten bu yana gelen yardımlaşma ve dayanışma duygusunun kurumsallaşmış halidir. vakıf anlayışı ve kültürü’nün bir medeniyet bilinci haline gelmesine katkı sağlamaktadır’’ dedi.
     Bacanlı, Malatya ve Bölgede yapılan tarihi eserlerin restorasyonu ve korunması yönünde ki çalışmaların titizlikle yapılması noktasında gereken gayreti göstereceğini belirtti. 
   Adem Bacanlı, Karadeniz Teknik Üniversitesinden İnşaat Mühendisi olarak   mezun olduktan sonra, Samsun 19 Mayıs Üniversitesinde Yüksek lisansını tamamlamış ve Yüksek İnşaat Mühendisi olarak 1989 yılından itibaren , Vakıflar Genel Müdürlüğü bünyesinde her birimde görev yapmış ,evli ve 2 çocuk babasıdır.
HABER: FİLİZ YAVUZKURT
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN