ABYB'den TSO Başkanı Sadıkoğlu'na ziyaret

Anadolu Basın Yayın Birliği Malatya Şube Başkanı Filiz Yavuzkurt ve yönetim kurulu, Ticaret Sanayi Odası Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu'na nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

PAYLAŞ
Malatya Cadde Haber - Said Yalçın

Anadolu Basın Yayın Birliği Malatya Şube Başkanı Filiz Yavuzkurt ve yönetim kurulu, Ticaret Sanayi Odası Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu’na nezaket ziyareti gerçekleştirdi.
Anadolu Basın Yayın Birliği (ABYB) Malatya Şube Başkanı Filiz Yavuzkurt ''Ticaret ve Sanayi Odası’nın çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Bu konuda sizin emeğiniz, çalışmanız çok fazla.Malatya ve şahsım adına sizlere teşekkür ediyorum''dedi.
Başkan Yavuzkurt,''Gerek sahada ki çalışmalarınız ,gerek İstihdam için  seferber olmanız, gerekse göstermiş olduğunuz çaba ve özverili çalışmanız ile vatandaşın da büyük taktirini kazandınız ve halkın gönlünde taht kurdunuz. İnanıyoruz ki bundan sonraki süreçte de başarılı çalışmalarınız en üst seviyede olacaktır. Bizlerde mevcut yayın organlarımızla her zaman yanınızda olduk, olmaya da devam edeceğiz. Nazik ziyaretiniz için şahsım ve Üyelerimiz adına teşekkür ediyorum’’ ifadelerine yer verdi.
Anadolu Basın Yayın Birliği (ABYB) bünyesindeki yayın organlarını taktirle takip ettiğini belirten Sadıkoğlu,'' Gerçek, tarafsız ve objektif haber anlayışı ile güzel çalışmalara imza atan ve göreve geldiğimiz günden itibaren destekleri ile yanımızda olduğunu hissettiren  Dernek üyelerine ve Dernek bünyesindeki yayın organları imtiyaz sahiplerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Başarılar diliyorum'' şeklinde konuştu.
Malatya TSO’nun İŞGEM Mesleki Eğitim Merkezi Projesinin inşaat çalışmaları hızla devam ettiğini açıklayan Sadıkoğlu, “Malatya TSO’nun İŞGEM Mesleki Eğitim Merkezi Projesinin inşaat çalışmaları hızla devam ediyor. Yüzde 80 seviyesine gelen proje alanında incelemelerde bulunan Malatya TSO Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, projede yer alan model fabrikanın Doğu Anadolu Bölgesindeki ilk Model Fabrika olacağını söyledi.
Malatya Ticaret ve Sanayi Odası, Türkiye’de ilk kez “TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi” alan ticaret ve sanayi odası ollduğunu dile getiren Başkan Sadıkoğlu “Göreve geldiğimiz günden bu güne, üyelerimizi merkeze alarak attığımız her adımda hep daha iyiye odaklandık.Odamızı belge odacılığından bilgi odacılığına taşımak için güçlü adımlar attık, atmaya da devam ediyoruz. 96 yıllık tarihinde 6 bin 600 olan odamızın üye sayısını yaptığımız etkili çalışmalarla yüzde 50 arttırarak 99’uncu yılında 9 bin 600’e çıkardık.Üyelerimize daha hızlı hizmet vermek adına Web sitemizi “dijital oda” statüsüne kavuşturduk.Hizmet kalitemizin yükselmesi ve üyelerimizin işlemlerinin daha hızlı bir şekilde yürütülmesi için Odamızın hizmet katını baştan aşağı yeniledik. Daha modern bir yapıya kavuşturduk.TOBB akreditasyonunda 13 yıldır C kategorisinde olan Odamızı, Uluslararası bağımsız denetçilerin denetimi sonrası 1 yıl gibi kısa sürede B kategorisine yükselttik. Hedefimiz A sınıfına yükselmek.Bölgemizin en güçlü Odası konumunda olan Malatya Ticaret ve Sanayi Odamızın, TOBB Akreditasyonundaki A sınıfının hem üyelerimize hem de ilimize yakıştığını ve hak ettiğini düşünüyoruz” dedi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN