Hıristiyan Devletlerin Kiralık Katili Yahudi İsrail


İsrail mezalimine timsah gözyaşları döken Hıristiyan devletler, kurdukları oyunlarının farkında olmadığımızı sanmasınlar. Onların medeniyetleri ve çağdaşlıkları, soykırımlar üzerine, katletmek ve gasp etmek üzerine kuruludur. Gazze’deki katliamın asıl sorumlusu batılı devletlerdir. İsrail tek başına bu kadar cesaretli davranıp insanlık suçu işleyemez. Asıl suçlu İsrail’i güçlendiren, arkasında duran, silah ve para yardımı yapan ABD ve bu katliamlara sesini çıkarmayan Avrupalı devletlerdir.  Devlet ve millet olarak asıl tepkimiz İsrail’den ziyade azmettiren Hıristiyan devletlere olmalıdır. Hem İsrail’lin hem de Avrupa devletlerinin Allah belasını versin.  

            Avrupa’da yaşayan Yahudileri kabullenmeyip ülkelerinden süren Hıristiyan devletler, dünya genelinde üç aşamalı bir oyun oynamaktalar.  1800’lü yıllardan itibaren Yahudilere zulmederek, öldürerek göçe zorladılar. Kovulan Yahudilerin Filistin’de toplanmalarını sağlayarak Filistin’de İsrail devletini kurdurup büyük oyunun ilk aşamasını gerçekleştirmiş oldular. Böylece hem bozguncu, kan dökücü ve nefret ettikleri Yahudilerden kurtulmuş hem de İslam’ın kalbine hançer saplamış oldular.  İkinci aşama ise İsrail’i silah ve ekonomik yönden destekleyerek bölgede karşı konulmaz bir güç haline getirmek ve bu gücü Müslümanları öldürmek için kiralık katil gibi kullanmaktı. Öyle de oldu.  Kiralık katil tutulan İsrail, işini muazzam bir şekilde yapmaya devam etmektedir. Üçüncü aşama ise işini bitiren katili susturmak olacaktır. İsrail susturulunca Kudüs’te ne Yahudi ne de Müslüman kalmış olacak ve Kudüs Hıristiyanlara kalacaktır. 

İslam âlemi boşuna bağırıp çağırmasın, güçlü bir İslam ülkesi çıkıp Müslüman ülkelerin hamiliğini yapmadığı sürece, parça parça aç kalmaya ve köle gibi yaşamaya mecburuz. Gayrı Müslimlerin elinde tıbbi denek olmaya, organ nakli için kaynak olmaya ve istedikleri yöntemle tek tek ya da toplu olarak öldürülmeye mecburuz. Yeni teknolojiler üreterek, yeni silahlar icat ederek onların teknoloji ve silahlarını tesirsiz hale getirmediğimiz sürece bizim yaptığımız protesto ve gösteriler gülünç olmaktan öteye gitmediği gibi acizliğimizin de göstergesi olmaktadır.

Bu düzen güçlü bir devlet tarafından yıkılacaktır. İslam birliği bu güçlü devletin yörüngesinde toplanacaktır. İşte bu devlet de Türkiye Cumhuriyeti olacaktır. Türk adaletinin tecellisiyle dünya huzur ve barışa kavuşacaktır. Biz Demokrat Eğitimciler Sendikası olarak buna inanıyor ve bu yolda emek harcamayı kendimize görev biliyoruz.  

Dünya düzeni öyle bir hal almış ki, ormanı kesen baltanın sapı da ormandan. Bölgeyi kana bulayan güçler bölgeden sağladığı zenginlikle İsrail’i besleyip ortaya bırakmışlar. O da salyalarıyla kimi gözünü kestirirse ona saldırıyor.  Burada suç itin mi yoksa tasmasını ellerinde tutanların mı?

Veysel FIRAT

DES Malatya İl Başkanı

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
24Tem

Diriliş Ayasofya

23Haz

Mekânın Cenettir Vahap Küçük

26Şub
19Eyl
28May

İslam’da Kadının Yeri