Tüfenkci'den Demiryol-İş Sendikasına ziyaret

AK Parti MKYK üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Demiryol-İş Sendikası Malatya Şubesini ziyaret etti.

PAYLAŞ
Malatya Cadde Haber - Malatya Cadde

AK Parti MKYK üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Demiryol-İş Sendikası Malatya Şubesini ziyaret etti. 

Ziyarette konuşan Tüfenkci, Türkiye'nin önemli bir süreçten geçtiğini ifade ederek, 
"Özellikle Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın hedef alınarak ciddi anlamda Türkiye’nin yıpratıldığı, kötümser bir ortam oluşturulmaya çalışıldığı, milletin kafasının karıştırılmaya zorlandığı  bir siyasi istismar dönemi yaşıyoruz. Milletimiz feraseti ile neyin nasıl olduğunu çok iyi görüyor. Bazıları her durumu ve gelişmeyi bir siyasi ranta çevirmenin hesabını yapıyor." ifadelerini  kullandı. 
Tüfenkci, enflasyonla mücadelenin kararlı bir şekilde sürdüğünü ifade ederek, "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da ifade ettiği gibi biz hiçbir vatandaşımızı ve çalışanımızı enflasyona ezdiremeyeceğiz. Cumhurbaşkanımızın ve hükümetimizin takdirleri ile memurlara verilen ek yüzde 2,5’luk  zam kamu çalışanları işçilerine de verilmiş oldu. Şubat ayından itibaren bu zamların da maaşlara yansımalarını göreceğiz. Biz inanıyoruz ki bütün çalışanlar, memuruyla işçisiyle bu ülke için çalışan insanlar tamamı hak ettiği değeri de görmüş olacaklar" ifadelerini kullandı. 

 Lojistik köy projesi noktasında Kızılay’a vagon fabrikasını devrederek atıl vaziyetteki bir alanı değerlendirdiklerini aktaran Tüfenkci, "Kızılay oraya gelince Kızılayla demir yolları Türkiye’de ilk defa ortak proje içerisinde yer aldı. Yeni kültüre iki kurumun da alışması noktasında bir farklılık oluştu. Bunun yanında doku bakım atölyeleri projesi de takibimizde olan bir konu. Ankara’ya gidince hem Genel Müdürümüzle hem de Bakanımızla konuşup bunu yatırım bütçesi içerisine aldırmak istiyoruz.  İnşallah onu da Malatya’ya kazandıracağız" diye konuştu.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN