Trafik Kazasında Hayatını Kaybeden Vatandaşlarımız İçin Cenaze Merasimi Düzenlendi

Sivas-Malatya karayolunun 16. kilometresinde Kangal İlçesi Yeşildere köyü mevkiinde Bursa'dan Malatya'ya

PAYLAŞ
Malatya Cadde Haber - Malatya Cadde

Sivas-Malatya karayolunun 16. kilometresinde Kangal İlçesi Yeşildere köyü mevkiinde Bursa'dan Malatya'ya dönmekte olan düğün minibüsü ile Malatya'dan Amasya'ya yük taşımacılığı yapan kamyonun çarpışması sonucu meydana gelen kazada hayatını kaybeden vatandaşlarımız için Hekimhan Paşa Kandemir Camiinde cenaze merasimi düzenlendi.
Cenaze merasimine Vali Hulusi Şahin, AK Parti Malatya Milletvekilleri Ahmet Çakır, Hakan Kahtalı, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Hekimhan Kaymakam Vekili Mücahit Zıvlak, Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Hekimhan Belediye Başkanı Turan Karadağ, Kuluncak Belediye Başkanı Erhan Cengiz, Siyasi Parti Temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.
Kılınan cenaze namazının ardından hayatını kaybeden vatandaşlarımız Hekimhan İlçe Mezarlığına defnedildi.
 

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 1

  • Yaşar GÜZEL | 02 Eylül 2022 20:21

    Kocaeli den Selâm ve Dualarımızla Hayatını kaybeden Hemşerilerimize Cenab-ı Mevlam dan rahmet kederli ailelerine başsağlığı diliyorum. Mekanları Cennet olsun. Yaralı Hemşerilerimize Cenab-ı Mevlam Şafii İsmi Hürmetine Şifalar Versin İnşallah. Kocaeli Malatyalılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Denetim Kurulu Başkanı @yg44_41

BUNLARA DA BAKIN