MHP Lösemili Çocuklara Duyarsız Kalmadı

BAŞKAN AVŞAR, ‘YALNIZ DEĞİLSİNİZ SEVGİ HER ŞEYİ YENEBİLİR’

MHP  Lösemili Çocuklara Duyarsız Kalmadı
Malatya
BAŞKAN AVŞAR, ‘YALNIZ DEĞİLSİNİZ SEVGİ HER ŞEYİ YENEBİLİR’

Haber Editörü: Malatya Cadde

MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar Lösemili çocuklara  duyarsız kalmayarak, parti il başkanlığı kışla caddesi önünde vatandaşlara  maske  dağıtımı gerçekleştirdi.
MHP Malatya İl Başkanı  R.Bülent Avşar maske dağıtımı esnasında vatandaşlara yaptığı konuşmada; “02-08 kasım tarihleri haftası lösemili çocuklar haftasıdır. Küçücük bedenlerde kocaman yürekleriyle hayata tutunmaya çalışan evlatlarımızın sevgiyle kucaklaşacağı farkındalıkların daha da gün yüzüne çıkması için bizlerde  çocuklarımızın gülümsemeleri maske altında kalmasın diye onları anlayabilmek için bir dakikalık da olsa maskeyi takmanız yeterlidir. Bizler de maskelerimiz takarak ülkemizdeki binlerce lösemili çocuğun sesi olup "Yalnız Değilsiniz Sevgi Her Şeyi Yenebilir" diyerek destek olmak istedik. bu konuda yıllardır en büyük destekçileri olan lösev'e de ayrıca teşekkür ediyorum.”ifadelerini kullandı.
Farkındalık yaratan programa, MHP Battalgazi İlçe Başkanı Mesut Samanlı, MHP Yeşilyurt İlçe Başkan Yardımcısı Halil Mutlu, Ülkü Ocakları Malatya İl Başkanı Bayram Işık, MHP Kadın Kolları İl Başkanı Selma Çiçek çok sayıda stk ve vatandaşlar katıldı. Proğram sonrası MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar ve ilçe Başkanları maske dağıtımı gerçekleştirerek vatandaşları konu hakkında bilgilendirdi. Lösemili çocuklar hakkında yapılan duyarlı porğram vatandaşlar tarafından takdir ile karşılandı.
 

Bülten Son Güncelleme: 07 Kasım 2019 14:45

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

BUNLARA DA BAKIN