MHP'li Akçay'dan CHP'ye sert tepki

MHP TBMM Grup Başkanvekili, Erkan Akçay, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik sert eleştirilerde bulundu.

PAYLAŞ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) TBMM Grup Başkanvekili, Manisa Milletvekili Erkan Akçay, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik sert eleştirilerde bulunurken “Kulağına üflenen suflelerle konuşan, ülke meselelerine yabancılaşan Kılıçdaroğlu, ucuz söylemleriyle ucuz siyasetin işportacısıdır” dedi.

MHP Grup Başkanvekili, Manisa Milletvekili Akçay, Kandil ve Pensilvanya’nın vesayetinde rehin kalan Kılıçdaroğlu’nun "kişi kendinden bilir işi" misali herkesi kendisi gibi vesayet altında sandığını söyledi.

MHP Grup Başkanvekili, Manisa Milletvekili Akçay’ın yaptığı açıklama şöyle:

“Kandil ve Pensilvanya’nın vesayetinde rehin kalan Kılıçdaroğlu "kişi kendinden bilir işi" misali herkesi kendisi gibi vesayet altında sanıyor.

İP, Kandil, fetö  ve Hdp ile işbirliği yapan Kılıçdaroğlu herkesin zillet ittifakı gibi çıkar işbirliği ve ucuz hesap yaptığını sanmaktadır.

CUMHUR İTTİFAKI SİSTEM İTTİFAKI

Cumhur İttifakı ne seçim ittifakıdır ne de iktidar koalisyonudur; Cumhur İttifakı bir sistem ittifakıdır, Türkiye ve Türk Milleti ortak paydasında ideal ve değer birlikteliği, millî mutabakat zeminidir.

Değerler zeminine dayalı, ilkeli,şeffaf, kalıcı ve kurucu bir ittifaktır.

DAVUL KILIÇDAROĞLU’NUN BOYNUNDA

Zillet İttifakında davul Kılıçdaroğlu'nun boynundadır. Tokmağın biri Pensilvanya'da, biri Kandil'de, bir diğeri Hdp'nin elindedir.  Kim tokmak vurursa Kılıçdaroğlu ona göre konuşmaktadır.

Kulağına üflenen suflelerle konuşan, ülke meselelerine yabancılaşan Kılıçdaroğlu, ucuz söylemleriyle ucuz siyasetin işportacısıdır.”


Kaynak: ucuncusayfahaber.com

Bülten

Malatya Cadde

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN