MHP Akçadağ Meclis Üyesi Aday Adayından TYGD’ye ziyaret

MHP Malatya Akçadağ ilçesinden Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı olan Melek Kırteke Sezik,

MHP Akçadağ Meclis Üyesi Aday Adayından TYGD'ye ziyaret
Malatya
MHP Malatya Akçadağ ilçesinden Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı olan Melek Kırteke Sezik,

Haber Editörü:

MHP Malatya Akçadağ ilçesinden  Belediye Meclis  Üyesi Aday Adayı olan Melek Kırteke Sezik, Türkiye Yerel Gazeteciler Derneği Doğu Anadolu Bölge Başkanı Said Yalçın’ı  ziyaret ederek, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutladı.

Sezik ziyarette, “MHP Akçadağ Belediye Meclis Üyeliğine aday adaylığımı açıkladım. Akçadağ’lı olmam ve köklü aileden gelmem neticisi ile, ilçemizin tüm sorunlarına vakıfım. Teşkilatım ile birlikte, tüm sorunların üstesinden geleceğimizden eminim. “dedi. MHP Akçadağ encümen aday adayı olan Melek kırteke Sezik, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla, TYGD (Türkiye Yerel Gazeteciler Derneği) Doğu Anadolu Bölge Başkanı Said Yalçın’a, “Öncelikle gününüzü kutluyorum.Demokrasinin gelişmesinde  ve sağlıklı bir toplumun oluşumunda, tarafsız , özgür,ilkeli, ve basın ahlak kurallarına uyan bir gazetecilik  anlayışınız var. Mesleğiniz büyük fedekarlık isteyen bir iş kolu. Bu bakımdan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününüzü kutluyorum.”ifadelerini kullandı.

TYGD Doğu Anadolu Bölge Başkanı Said Yalçın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Encümen aday adaylık başvurunuz hayırlı olsun. İnanıyorum ki iş hayatınız nasıl başarılı ise, Akçadağ ilçemize de hizmetleriniz olacaktır. Çıkmış olduğunuz bu kutlu yolda sizlere başarılar diliyorum. Ayrıca 10 Ocak çalışan gazeteciler günü olması münasebetiyle ziyaretiniz bizleri fazlasıyla memnun etmiştir.” Dedi.

Son Güncelleme: 09 Ocak 2019 21:38

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

BUNLARA DA BAKIN