Mesob Başkanı Şevket Keskin'den Abyb'ye Ziyaret

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, Anadolu Basın Yayın Birliği (ABYB) Malatya Şube Başkanlığını ziyaret etti.

PAYLAŞ

     Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin ziyarette, ‘’Anadolu Basın Yayın Birliği’nin (ABYB) mevcut yayın organları ile önemli bir basın kuruluşu olduğunu ifade ederek, ABYB Malatya şubesi uzun yıllardır Malatya’ya hizmet veriyor. Gerçek ve tarafsız haber anlayışı ile ilkeli duruşundan taviz vermeden yoluna devam eden Şube Başkanı Filiz Yavuzkurt ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür ediyorum’’ dedi.
   Gerçekleşen ziyarette , esnafın sorun, talep ve çözüm önerilerine ilişkin görüş alışverişinde bulunuldu. Başkan Keskin,’’ “Esnafın derdini masa başında değil sahada çözmek gerekir. İçinde bulunduğumuz bu zorlu süreçte esnaflarımız  iş yapamıyor. Hayatın normal akışına dönmesi için esnaflarımızın yaralarının bir an önce sarılması gerekiyor” diye belirtti.
    Basının toplumun gözü, kulağı ve dili olduğunu belirten Başkan Keskin,’’ basının doğruyu yazarak, eksiklikleri dile getirmesi suretiyle  toplumu yönlendirmesi gerektiğini ifade etti. 
   Anadolu Basın Yayın Birliği (ABYB) Malatya Şube Başkanı Filiz Yavuzkurt ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Başkan Keskin’e teşekkür etti ve “Esnaf camiası kentimizin ve bizim ayrılmaz parçamızdır. Şoför esnafımızın ve tüm esnaflarımızın her zaman yanındayız’ ’dedi.

Bülten

Malatya Cadde

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN