Malatya da yatırımcıların odağı haline gelmiş bulunmakta.

Malatya da inşaat sektörünün sürekli olarak hız yükselterek artması sonucu yatırımcılar, eksenlerini Malatya ve Elazığ bölgelerime kaydırdılar.

PAYLAŞ

Malatya da inşaat sektörünün sürekli olarak hız yükselterek artması sonucu yatırımcılar, eksenlerini Malatya ve Elazığ bölgelerime kaydırdılar. Büyük markaların inşaat sektöründe ki dev rekabeti içerisinde artık Malatya da yatırımcıların odağı haline gelmiş bulunmakta.

Türkiye ve dünyada adından sıkça söz ettiren markalar bayileşmeden öte giderek doğu ve güneydoğu Anadolu Distribütörlüklerini Malatyaya kaydırmakta ve şehrimizde gerek istihdam gerek kaliteli ürün yelpazesini giderek yükseltmekteler.

Bu kapsamda inşaat firmalarının akışını izleyen haber editörlerimiz, Eczacıbaşı Vitra | ARTEMA Doğu ve Güneydoğu Bölge Distribütörünün de Malatya da büyük yatırımlarla hizmet verdiğini öğrenmiş, Malatya da istihdam ve kalite farkını ortaya koyan Firma Yönetim Kurulu Başkanı Erkan DURAN ile yapmış oldukları söyleşide Sayın Başkan şunları kaydetmiştir.

"Bizler EDR YAPİ Olarak Malatya için en kaliteli ürünü en uygun maliyetlerle getirip, önce şehrimizde, sonra bütün bölgede istihdam ve zerafeti bir arada düşük maliyetlerle halkımıza sunmak için Eczacıbaşı Vitra |ARTEMA ile yapmış olduğumuz anlaşmalar neticesinde Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölge Distribütörlüğünü, Malatyaya getirerek halkımıza hizmet vermekteyiz. Burada ki en büyük amacımızın hızla ilerleyen inşaat sektörüne, yeni bir ivme kazandırarak, istihdamı güçlü tutmak ve kaliteyi olabilecek en uygun maliyetlerle halkımızın daha güvenilir ve zarif ürünlere kavuşmasını sağlamak olduğunu ayrıca belirtmek isterim" dedi.

Bizlerde, cennet Şehir Malatya gibi bütün bölgenin hizmete ve kaliteye devamlı açık olduğunu ve insanlarımızın, en güvenilir evlerde gönül rahatlığı ile konaklayacağı bir Malatya olma yolunda atılan bu adımı MalatyaCadde ailesi olarak tebrik ederiz.

Bülten

Malatya Cadde

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN