Kuluncak Belediye Başkanı Cengiz, Başkan Güder’i Ziyaret Etti

BAŞKAN GÜDER, “HER BİREYE KARŞI SORUMLULUĞUMUZ VAR”

Kuluncak Belediye Başkanı Cengiz, Başkan Güder'i Ziyaret Etti
İlçe Haberleri
BAŞKAN GÜDER, “HER BİREYE KARŞI SORUMLULUĞUMUZ VAR”

Haber Editörü: Said Yalçın

Kuluncak Belediye Başkanı Erhan Cengiz, Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder’i ziyaret etti. Başkan Güder, belediye başkanlığı görevinin zor bir görev olduğunu belirterek, “Her bireye karşı sorumluluğumuz var” dedi.

 

Kuluncak Belediye Başkanı Erhan Cengiz, beraberinde AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Boyraz ve AK Parti Kuluncak İlçe Kadın Kolları Başkanı Meryem Yilgen ile birlikte Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder’i ziyaret ederek istişarede bulundu. Burada konuşan Kuluncak Belediye Başkanı Erhan Cengiz, “Bugün Battalgazi Belediyesi'nde sayın başkanıma hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Kendilerine bu sıcak karşılama için teşekkür ediyorum. Hayırlı olsun, Allah utandırmasın” dedi.

AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Boyraz ise, “Osman Abi bizim mesai arkadaşımızdı, Belediye Başkanı oldu. Bizde çok mutlu olduk. Kendisine hayırlı olsun diyorum, inşallah başarılı olacağına da inanıyorum. Allah hayırlı etsin” diye konuştu.

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder de, belediye başkanları olarak önemli sorumluluklar üstlendiklerini belirterek, “Belediyecilik ve aynı zamanda Belediye Başkanlığı çok zor bir görev. Çünkü size oy versin, vermesin, o belde veya o ilçedeki herkesin sorumluluğunu siz üstlenmiş oluyorsunuz. Her bireye karşı sorumluluğumuz var. Her birey kendi yaşamını kolaylaştırma adına sizlerden beklentileri oluyor. İnşallah başkanım Kuluncak'ta, bizlerde Battalgazi'de ilçe sınırları içerisinde bulunan her vatandaşımıza hizmet etme adına, onların haklı arzu ve isteklerini yerine getirme adına çaba ve gayret sarf ediyoruz. Bundan sonrada sarf etmeye devam edeceğiz. Başkanımın da ilk dönemi, bizimde ilk dönemimiz. Almış olduğumuz bayrağı yukarılara çıkarmak adına elimizden gelen çabayı göstereceğiz. Başkanımın da yeni görevinin kendilerine hayırlı olmasını cenabı Allah'tan niyaz ediyor, bizleri ziyaretlerinden ötürüde kendilerine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Bülten Son Güncelleme: 15 Temmuz 2019 01:09

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

BUNLARA DA BAKIN