İnönü Üniversitesi Öğrencisinin Projesine TÜBİTAK Desteği

İnönü Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü öğrencisi Nursema Ünlü'nün

PAYLAŞ
Malatya Cadde Haber - Malatya Cadde

İnönü Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü öğrencisi Nursema Ünlü’nün “Malatya'daki Sanayicilerin Resmî Belge Yönetiminde Teknoloji Kullanım Düzeyi Ölçümü ve Resmî Belge Yönetimi İçin Mobil Uygulama Tasarımı” başlıklı projesi, 2209-B - Üniversite Öğrencileri Sanayiye Yönelik Araştırma Projeleri Desteği Programı kapsamında TÜBİTAK tarafından destek almaya hak kazandı. 

Akademik danışmanlığını İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. İbrahim Görücü’nün, sanayi/sektör danışmanlığını ise Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Dr. Öğr. Üyesi Ali Arı’nın yaptığı proje, 2209-B - Üniversite Öğrencileri Sanayiye Yönelik Araştırma Projeleri Desteği Programı 2021 Yılı 3. Dönem Değerlendirmeleri sonucunda TÜBİTAK tarafından destek almaya hak kazandı. 

Proje Ekibinden Rektör Prof. Dr. Ahmet Kızılay’a Ziyaret 

Projenin Akademik Danışmanı Doç. Dr. İbrahim Görücü, Sanayi/Sektör Danışmanı Dr. Öğr. Üyesi Ali Arı ve Proje Yürütücüsü Semanur Ünlü, Rektör Prof. Dr. Ahmet Kızılay’ı ziyaret etti. Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İbrahim Türkmen ve proje ekibi yer aldı. Projenin danışman hocaları ile yürütücüsü Semanur Ünlü’yü tebrik ederek başarılar dileyen Rektör Kızılay, ayrıca Proje Yürütücüsü Ünlü’ye hediye takdim etti. Akademisyen ve öğrencilerin ulusal ve uluslararası düzeydeki projelerinin İnönü Üniversitesi tarafından desteklendiğini ifade eden Rektör Kızılay son olarak bu projenin başarıyla tamamlanması için her türlü desteğin verileceğini belirtti. 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN