Hırsızlık olayında 5 kişi enselendi

Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliğine bağlı ekipler olarak müştekinin 125.000 TL ile Tapu Müdürlüğünden çıkarken şüpheli araç tarafından takip edildiği

PAYLAŞ
Youtube Kanalı VİDEO

Demek ki böylesi de oluyormuş denen olayla ilgili yapılan açıklama şöyle: “Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliğine bağlı ekipler olarak müştekinin 125.000 TL ile Tapu Müdürlüğünden çıkarken şüpheli araç tarafından takip edildiği, müşteki işyerine geldiğinde aracının camını kırarak 125.000 TL parasının alındığı anlaşılmış, Yapılan çalışmada şüpheli araca takılı plakanın çalıntı olduğu tespit edilmiş ve aracın gerçek plakası belirlenmiştir.

PTS  kayıtlarından şüpheli iki araç olduğu ve her iki aracın beraber hareket ettikleri ve olay sonrası Sivas iline gittikleri anlaşılmış, Sivas İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri ile yapılan görüşme neticesinde şüpheli araçlardan biri Sivas ilinde yakalanmış araç içerinde bulunan (F. K), (A. Y), (İ. Y.), (S. C.) ve (G. K.) isimli  şahıslar yakalanmış, şahısların üstünde  ve araç içerinde yapılan aramada ise 107.240 TL civarında para ele geçirilmiştir.

Gözaltına alınan ve 25.09.2020 günü adli makamlara sevk edilen, (5) şüphelide Mahkeme TUTUKLANARAK  cezaevine teslim edilmiştir.”

Bülten

Malatya Cadde

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN