Gelecek Partisi 24. İl Başkanları Toplantısını Gerçekleştirdi

Gelecek Partisi Genel Merkez toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya il başkanlarının yanı sıra Parti Başkanlık Kurulu ve Yönetim Kurulu üyeleri de katılım gösterdi.

PAYLAŞ
Malatya Cadde Haber - Malatya Cadde

Gelecek Partisi Genel Merkez toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya il başkanlarının yanı sıra Parti Başkanlık Kurulu ve Yönetim Kurulu üyeleri de katılım gösterdi. Toplantının basına açık bölümünde bir konuşma yapan Genel Başkan Ahmet Davutoğlu ‘’derhal seçim’’ çağrısını yineledi ve güncel siyasi gelişmelere ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Konuşması sık sık partililerin alkışlarıyla kesilen Davutoğlu uygulanan ekonomi politikalarının halkı derin bir yokluğa mahkum ettiğini ve ucube başkanlık sistemiyle birlikte ülkenin hem özgürlükler hem de demokrasi bağlamında ciddi bir çöküş yaşadığını söyledi.
Toplantının basına kapalı bölümünde teşkilat çalışmaları ve mevcut gelişmeler üzerine kısa bir sunum yapan Gelecek Partisi Teşkilatlaşma Başkanı Selim Temurci’nin  ardından  il başkanları söz alarak başta ekonomi ve altılı masa olmak üzere saha gözlemlerine dayanan görüş ve yaklaşımlarını katılımcılarla paylaştılar. 
Genel Başkan Ahmet Davutoğlu’nun tüm soru ve yaklaşımları tek tek değerlendirdiği ve kimi zaman karşılıklı konuşmalarla devam eden toplantı yaklaşık 7 saat sürdü.
 İl başkanlarının ‘’GEÇİM İÇİN SEÇİM’’ imza kampanyasına kesintisiz devam edeceklerini beyanlarıyla birlikte toplantı sona erdi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN