Film Festivali İçin İhale Duyuruldu

10'uncu Malatya Uluslararası Film Festivali organizasyon hizmeti alım ihalesine Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından çıkıldı.

PAYLAŞ
Film Festivali İçin İhale Duyuruldu
10’uncu Malatya Uluslararası Film Festivali organizasyon hizmeti alım ihalesine Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından çıkıldı.
Malatya Cadde Haber - Malatya Cadde

“Bu yıl Film Festivali olacak mı?” sorusunun yanıtı aranırken, festival ile ilgili önemli bir gelişme oldu. 10’uncu Malatya Uluslararası Film Festivali organizasyon hizmeti alım ihalesine Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından çıkıldı.

Malatya Valiliği, Büyükşehir Belediyesi, Battalgazi ve Yeşilyurt ilçe belediyelerinin iş birliğiyle ve Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü’nün katkılarıyla “Malatya Uluslararası Film Festivali” nin 10’uncusu bu yıl düzenlenecek.
Malatya Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından çıkılan 10’uncu Malatya Uluslararası Film Festivali organizasyon hizmeti alım ihalesi şartları duyuruldu. 25 Ekim saat 10:30’da gerçekleştirilecek ihale ile organizasyonu düzenleyecek şirket belli olacak.
>>> Ebubekir Atilla

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN